...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Onet prezentuje wiosenną ramówkę

Grupa mediowa Onet-RAS Polska, śladem tradycyjnych nadawców telewizyjnych i radiowych, zaprezentowała nową, wiosenną ramówkę. Już niebawem w serwisach Grupy będzie można zobaczyć nowe programy publicystyczne, lifestylowe, sportowe i rozrywkowe, które poprowadzą m.in. Tomasz Lis, Michał Pol, Michał Broniatowski, Paulina Młynarska, Zbigniew Urbański i Tomasz Jachimek. Czy Onet otwiera nowy rozdział w mediach online?

Wśród nowości programowych Grupy Onet-RAS Polska znajdą się własne produkcje, poświęcone tematom politycznym, społecznym i gospodarczym. W wiosennej ramówce znalazło się łącznie ponad 30 własnych produkcji i zapowiedzi wydarzeń, w tym 15 nowości i 6 cyklicznych programów na żywo.

– Naszym strategicznym celem w Polsce jest zredefiniowanie jakości mediów internetowych, a w szczególności wideo. Dlatego dziś otwieramy kolejny rozdział w mediach online, czego dowodem jest fakt, że najlepsi polscy dziennikarze rozpoczynają współpracę z naszymi serwisami internetowym – mówi Mark Dekan, CEO Grupy Onet-RAS Polska.

 

Nowości programowe

 

Pierwsza z nowości wiosennej ramówki, realizowany na żywo program „Tomasz Lis” zadebiutuje 29 lutego. W cotygodniowym programie poświęconym najważniejszym wydarzeniom w Polsce i na świecie Tomasz Lis będzie rozmawiał ze znanymi osobami świata polityki, biznesu, kultury, sportu. program ma być realizowany w nowoczesnej, internetowej formule.

 

W paśmie biznesowym wiosną zadebiutuje autorski program Michała Broniatowskiego „Twarze Biznesu”. Redaktor naczelny miesięcznika „Forbes” będzie rozmawiał z osobami znanymi z listy stu najbogatszych ludzi w Polsce o ich przepisach na sukces i codziennych motywacjach, pokazując biznes w szerszej, ludzkiej perspektywie.

 

 Kolejną z wiosennych propozycji jest start drugiej serii programu „Lustro” Pauliny Młynarskiej. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany 17 lutego. Wśród zaproszonych gości znalazły się Helena Norowicz, Marta Żmuda Trzebiatowska, Dorota Wellman, Małgorzata Halber, Grażyna Wolszczak, Magdalena Środa, Marieta Żukowska i Lidia Popiel.

 

W ofercie sportowej jednym z ważniejszych programów tej wiosny ma być „Euro Misja 2016”, prowadzona na żywo przez Michała Pola, redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego”. Co tydzień wynikom i aktualnej formie piłkarzy i polskiej reprezentacji przyjrzą się znani goście i komentatorzy sportowi, w tym m.in. Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski.

 

Niebawem czytelnicy portalu Onet.pl będą mogli obejrzeć program „Żółte papiery”, który poprowadzi satyryk i kabareciarz Tomasz Jachimek. W cotygodniowym programie będzie można zapoznać się z zupełnie nowym spojrzeniem na tematy kultury, rozrywki i polityki.

 

Wiosną zadebiutuje również druga seria programu „Mordor na podsłuchu”, którego autorami jest duet „Mleko pod nosem”, znany z takich produkcji jak „Ścianka myśli” i „Ogień pytań”. W krótkich odcinkach widzowie będą mogli zapoznać się z satyrycznym obrazem życia w polskiej korporacji, którego synonimem jest warszawski Mordor.

 

Jedną z ostatnich dużych nowości wiosennej ramówki jest premiera nowej, odświeżonej wersji „Twardego resetu”, który wiosną zadebiutuje pod nazwą „Urbański testuje”. Prowadzący program Zbyszek Urbański będzie prezentował, testował i sprawdzał technologiczne nowości oraz doradzał w zakupach.

 

W Onecie pojawi się również program publicystyczny na żywo, zatytułowany „Subiektywni”. Co tydzień, zaproszeni do studia czołowi dziennikarze, publicyści i eksperci, komentować będą najważniejsze wydarzenia społeczne i polityczne dotyczące Polski. Gospodarzem programu będzie jeden z najlepszych dziennikarzy w Polsce.

 

– Chcemy, aby serwisy Grupy Onet-RASP były miejscem, w którym zderzają się ze sobą różne opinie i poglądy – platformą, do prowadzenia konstruktywnego dialogu – mówi Aleksander Kutela, prezes zarządu Grupy Onet.pl.

 

Nowe osoby w Grupie Onet-RAS Polska

Do Grupy Onet-RAS Polska dołączają również Bartosz Węglarczyk, który obejmie stanowisko dyrektora programowego Grupy Onet.pl, Roman Młodkowski, który obejmie funkcję dyrektora zarządzającego segmentu biznes i finanse, Łukasz Grass – redaktor naczelny polskiej edycji Business Insidera oraz Marcin Cejrowski – nowy naczelny serwisu Plejada.pl.

Bartosz Węglarczyk, Roman Młodkowski i Łukasz Grass poprowadzą również wkrótce własne program publicystyczne.

 ::

Foto: Fotolia/victor217

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF