...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Orange Video Fest: konkurs

Już 6 grudnia na warszawskim Torwarze odbędzie się Orange Video Fest by LifeTube. Wśród gości między innymi: SA Wardęga, Stuart Edge, Furious Pete, Abstrachuje.TV, a także m.in. AdBuster, SKKF, Polski Pingwin i Rock. Mamy dla Was 3 zaproszenia na to wydarzenie!

Gwiazdy telewizji są już passé?

Największy amerykański festiwal internetowy VidCon doczekał się polskiej konkurencji – I edycja Orange Video Fest by LifeTube to całodniowa rozrywka łącząca w sobie festiwal, warsztaty, konferencję oraz targi. W roli prowadzących wystąpi duet Lekko Stronniczy, a wraz z nimi na scenie pojawią się inni popularni twórcy internetowego wideo.

– Najpopularniejsi youtuberzy w jednym miejscu, a do tego duża dawka wiedzy merytorycznej – tego jeszcze w Polsce nie było! Orange Video Fest by LifeTube to prawdziwe święto YouTube’a, youtuberów i ich fanów – mówi Barbara Sołtysińska, CEO sieci LifeTube, organizującej wydarzenie. – Celem wydarzenia jest nie tylko zapewnienie rozrywki i dostarczenie niezapomnianych wrażeń, lecz także pokazanie potęgi twórców, publikujących w serwisie YouTube i możliwości, jakie to nowe medium nam oferuje.

 

Internetowa rozrywka na żywo

Organizatorzy zapowiadają szeroki wachlarz atrakcji: show youtuberów, stand-upy gwiazd Internetu, koncerty, strefę gamingową, stoiska twórców, a przede wszystkim możliwość spotkania i rozmowy z najpopularniejszymi youtuberami w Polsce. Jednym z najważniejszych elementów będzie uroczyste wręczenie największym polskim twórcom oficjalnych nagród YouTube, czyli złotych przycisków.

 

W programie m.in.:   

  • dyskusja SA Wardęgi z popularnymi pranksterami z zagranicy:    Whatever, Viral Bros oraz EdBassmaster,
  • koncerty: Fismoll, Letniego Chamskiego Podrywu oraz VUnit,
  • Beauty Contest ze znanymi youtuberkami beauty: Red Lipstick Monster,
  • rozmowa Lekko Stronniczych z Szymonem Majewskim oraz Maciejem Dąbrowskim na temat różnic pomiędzy TV a YouTube,
  • Matura to Bzdura show,
  • pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Magii Y wraz z Stuartem Edge,
  • Stand up Abstrachuje.TV.    

 

– Jeżeli macie już dość czekoladowych mikołajów oraz kalendarzyków adwentowych, to sami zróbcie sobie prezent i bawcie się z nami. To będzie głośny event, bez pozowania na ściance! – zapewnia Rafał Masny, 1/3 Abstrachuje.TV, jednego z najbardziej popularnych kanałów na polskim YouTube.

 

Ricky Ray Butler – gość Orange Video Fest by LifeTube

Bilety do kupienia pod linkiem: orangevideofest.evenea.pl

 

Internetowy potencjał biznesowy

W ramach Orange Video Fest by LifeTube specjalnie dla marketerów zostanie zorganizowana konferencja z udziałem najbardziej doświadczonych praktyków zarówno z polski, jak i USA. W ich karierze YouTube odgrywa istotną – nierzadko kluczową – rolę, dlatego chętnie podzielą się swoją wiedzą i zaprezentują case studies najlepszych kampanii realizowanych na YouTubie. Gośćmi tej części będą m.in. Jeffrey Harmon (twórca sukcesu Orabrush na YouTube), Ricky Ray Butler (agencja Plaid Social Labs), Artur Kurasiński (autor bloga AK74.pl), Maciej Budzich (autor bloga Mediafun.pl), Michał Sadowski (CEO Brand24) oraz Jan Zając (CEO Sotrender). Ze swoimi prelekcjami wystąpią również pomysłodawca Barbara Sołtysińska (CEO LifeTube) oraz współorganizator Łukasz Grzejek (CEO Agora Internet Artists).

Jeffrey Harmon – gość Orange Video Fest by LifeTube

 

YouTube od kilku lat skutecznie podkreśla swoją pozycję lidera na rynku mediów gromadząc wokół siebie setki utalentowanych twórców. Wraz z LifeTube, każdego dnia staramy się tworzyć idealne środowisko zarówno dla nich jak i ich zaangażowanej publiczności. Cieszymy się, że możemy być współorganizatorem wydarzenia, które będzie zasłużonym ukłonem w kierunku tych utalentowanych artystów jak i ich wiernych fanów. Jest to też również szansa na pokazanie, że YouTube to nie tylko liczone w setkach milionów wyświetlenia, ale też ogromna, nie mająca konkurencji społeczność, której potęgi nie można bagatelizować. – mówi Łukasz Grzejek, CEO sieci Agora Internet Artists, drugą najpopularniejszą sieć w Polsce, współorganizującej wydarzenie.

 

Bilety są dostępne pod tym linkiem: orangevideofest.evenea.pl. Ceny rozpoczynają się od 39 złotych.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest YouTube, a sponsorem tytularnym Orange gwarantujący najlepszy zasięg w kraju.

 

Na Orange Video Fest pojawią się m.in.:

SA Wardęga, Abstrachuje.TV, 5 sposobów na, Polski Pingwin, SKKF, Rock, AdBuster, Piotr Ogiński (Kocham Gotować), Maciej Dąbrowski (Z Dupy), Radek Kotarski (Polimaty), Matura To Bzdura, Ravgor, Martin Stankiewicz, Wapniak, Red Lipstick Monster, Śmiechawa TV, Lekko Stronniczy, Wobec Obiektywu, Cyber Marian, Dealereq, Szparagi, Magia Y, Lisie Piekło, Mówiąc Inaczej, MC Silk, Matt Olech, Letni Chamski Podryw, Love&Great Shoes, Skutecznie TV.

::

Program konferencji dla marketerów w ramach Orange Video Fest by LifeTube

 

10:00     YouTube w komunikacji marki /Barbara Sołtysińska

10:30     the Don Draper of the YouTube generation! Jak wykorzystać potencjał YouTube w strategii sprzedażowej? Przykłady Ora Brush i Poo Pouri /Jeffrey Harmon

11:30     Kto ogląda video w sieci, jak najlepiej zmierzyć oglądalność? /Michał Sadowski – Brand24, Jan Zając – SoTrender, Artur Kurasiński – MUSE

12:30     Przerwa kawowa           

13:00     The more brand integration deals with YouTubers the better /Ricky Ray Buttler

14:00     YouTube Case Studies /Barbara Sołtysińska – LifeTube, Łukasz Grzejek – Agora Internet Artists

14:40     Przerwa obiadowa        

15:00     Współpraca z youtuberami by Orange /Tomasz Sulewski

15:30     Współpraca z markami wg youtuberów /panel z udziałem takich twórców jak: Radosław Kotarski, Adbuster, Stuart Edge, Furious Pete

16:30     #Potencjał youtuberów w komunikacji marek  /Konrad Traczyk

17:00     Przepis na udaną kampanię /Maciej Budzich

17:30     Ekosystem YouTube /Zuzanna Rutkowska

 

::

 

Konkurs!

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na Orange Video Fest by LifeTube (w tym na konferencję, której program widzicie powyżej).

Otrzymają je 3 pierwsze osoby, które w komentarzach odpowiedzą na pytanie:

O czym był 39 odcinek serii Polimaty TV tworzonej przez Radosława Kotarskiego?

Ricky Ray Butler – gość Orange Video Fest by LifeTube

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF