...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Paula Gurgul objęła stanowisko Account Director w grupie newonce.media

Paula Gurgul, fot. Oskar Szdzuij

Grupa mediowa newonce.media rozbudowuje swoje struktury agencyjne. Na ich czele stanęła Paula Gurgul, która objęła nowo utworzone stanowisko Account Director.

Do jej obowiązków należeć będzie prowadzenie zespołu project managerów i media plannerów odpowiedzialnych za produkcję oraz komunikację kampanii realizowanych dla marek. Zadaniem Gurgul będzie ocena potencjału komercyjnego projektów, przewodzenie procesowi pracy z klientem i nadzór nad realizacją kampanii. Stanowisko Account Director powstało w wyniku konsekwentnego rozwoju struktur agencyjnych wewnętrz newonce.media.

newonce to niezwykle ciekawy i dynamicznie rozwijający się koncept, który przez ostatnie lata bardzo mocno rozszerzył swoje działania, stając się jedynym w swoim rodzaju hubem kreatywnym. Hubem, w którym w unikalny sposób łączą się kompetencje komunikacyjne oraz mediowe. Czuję, że to będzie dla mnie super doświadczenie i ciekawa odmiana po pracy w agencjach reklamowych.

Paula Gurgul 

Paula Gurgul w branży reklamowej pracuje od 7 lat, doświadczenie zbierała zarówno w dużych agencjach sieciowych (Leo Burnett, DDB, Young&Rubicam, Ogilvy), jak i w mniejszych agencjach reklamowych, do newonce.media przeszła z 2012 agency. Prowadziła projekty ATL, digital, social oraz niestandardowe dla takich marek jak m.in. Samsung, Orange, T-Mobile, Danone, Żywiec Zdrój, Philips czy The Coca Cola Company.

Dołączenie do nas Pauli to kolejny krok w stronę jeszcze większej profesjonalizacji naszych struktur. Jako newonce.media jesteśmy gotowi obsługiwać nie tylko briefy mediowe, ale też te stricte agencyjne, wymagające określonych procesów i standardów. Bardzo się cieszę, że Paula zgodziła się pokierować tą częścią naszego biznesu.

Michał Michalski, CEO newonce.media

***

newonce.media to grupa mediowa, którą tworzą dwa portale: popkulturowy newonce.net i sportowy newonce.sport, internetowe newonce.radio, drukowany newonce.paper oraz zlokalizowany w centrum Warszawy newonce.bar.


Źródło: informacja prasowa newonce.media

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF