...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

PGE Narodowy wyróżniony statuetką Sukces Roku 2019

Spółka PL.2012+, operator najnowocześniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce, która swoim obszarem działania obejmuje nie tylko wydarzenie sportowe, ale również kulturalne oraz biznesowe, została nagrodzona statuetką za samodzielną organizację ubiegłorocznej Narodowej Strefy Kibica. Wyróżnienie przyznała kapituła składająca się z członków Redakcji Magazynu "Osobowości i Sukcesy Roku 2019" oraz laureatów poprzednich edycji Konkursu.

Narodową Strefę Kibica, wyróżnioną statuetką, odwiedziło ponad 40 tysięcy gości. Poza transmisją meczu Polska-Senegal, odbyła się m.in. kartoniada, wspólne odśpiewanie hymnu, a na trybunach pojawiała się gigantyczna flaga o powierzchni 1500 metrów kwadratowych.
Cieszę się, że nasz wysiłek we współtworzeniu tego wyjątkowego miejsca został doceniony. To wyróżnienie jest tak naprawdę dla naszych wszystkich gości, bez których PGE Narodowy nie tętniłby życiem i tak pozytywną energią przez cały rok — podkreśla Alicja Omięcka, Prezes Zarządu PL.2012+.
Na uroczystej Gali 30 marca nagrodę w imieniu Spółki PL.2012+ odebrała Marzena Małek, Członek Zarządu.

 

PGE Narodowy to jedyny w Polsce obiekt z tak szeroką, różnorodną ofertą wydarzeń, która rokrocznie przyciąga ponad dwa miliony gości. To nie tylko miejsce imprez sportowych czy koncertów, ale także biznesu. Tylko w 2018 roku, w Centrum Konferencyjnym, Biznes Klubie, Galerii i Lożach VIP, odbyło się prawie 300 wydarzeń biznesowych z udziałem ponad 200 tysięcy uczestników.

 

Gala Osobowości i Sukcesy 2019 odbyła się w miniony weekend już po raz ósmy. Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Mariusz Pujszo, twórca magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Podczas części oficjalnej Gali wręczono statuetki w kategoriach: „Osobowość Roku 2019”, „Sukces Roku 2019”, „Na Drodze Do Sukcesu Roku 2019” oraz „Człowiek Sukcesu Roku 2019”.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF