...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Platforma, która zainspiruje każdego event managera | Materiał partnera

Nowe narzędzia kreacji dedykowane branży eventowej. Każdy Event Manager dąży do tego aby prowadzone przez niego projekty były niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i wprawiały w zachwyt.

Nowe narzędzia kreacji dedykowane branży eventowej. Każdy Event Manager dąży do tego aby prowadzone przez niego projekty były niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i wprawiały w zachwyt. Nowa platforma www.livecreation.pl, stworzona przez VES, to miejsce, w którym zostały zebrane materiały filmowe i zdjęciowe z zaawansowanych technologicznie i nowatorskich eventów z całego świata. Platforma www.livecreation.pl umożliwia,  w  szybki i prosty sposób, odnalezienie inspirujących motywów  i  rozwiązań  niezbędnych  do  stworzenia  i  zaprojektowania wyjątkowych  realizacji.  Zainspirowani i pełni nowych idei Event Managerowie swoje wizje i pomysły mogą opracowywać z ekipą VES w studiu projektowym „livecreation”, które powstało w celu  stworzenia idealnych warunków do kreacji i pracy na wielu szczeblach realizacyjnych jednocześnie.  Zarówno platforma jak i studio projektowe to elementy strategii komunikacyjnej spółki, którą określa hasło ujęte hasztagiem #livecreation.

Z Agencjami Eventowymi, VES, łączy wspólny cel, którym jest realizacja niepowtarzalnych imprez, również dzięki nowym technologiom i nowatorskim rozwiązaniom, jakie oferuje spółka. Aby stworzyć wyjątkowy projekt niezbędne są spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń osób, reprezentujących odmienne punkty widzenia i potrafiących spojrzeć na ogromne przedsięwzięcie jakim jest organizacja eventu z różnych perspektyw. #livecreation to wspólna praca spółki z agencjami nad koncepcją technologicznej kreacji eventów, szukanie najlepszych rozwiązań poprzez łączenie technologii podczas spotkań w studiu projektowym.

Od ponad 20 lat VES (Grupa Kapitałowa TRIAS) zapewnia obsługę multimedialno-oświetleniową największych wydarzeń w Polsce, jak również konferencji, kongresów, premier produktowych, targów, spotkań korporacyjnych, produkcji telewizyjnych. Każdy projekt, jaki spółka realizuje jest traktowany indywidualnie, a stosowane technologie zawsze dopasowane są do konkretnych oczekiwań Klientów. To właśnie unikatowe kompetencje i wieloletnie doświadczenie w branży eventowej sprawiają, że spółka oferuje swoim Klientom nieszablonowe i kreatywne pomysły na oprawę wizualną, które są dopasowane do ich potrzeb, jednocześnie gwarantując im doradztwo, wsparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji eventu. VES zadbał m.in. o oprawę wizualną takich wydarzeń jak: Opener Festival, Orange Warsaw Festival, trasa koncertowa Męskie Granie, Bestsellery Empiku 2018, Paszporty Polityki, Fryderyki, Multimedialny pokaz "Niezniszczalna tęcza", Forum Gospodarcze TIME, Międzynarodowa Konferencja PIKE, Party Like A Somersby, Desperados Endless Night Party, Program Big Brother, Milionerzy, Koło Fortuny, Europejski Kongres Gospodarczy, Warsaw Economic Hub, Prezentacja Boeinga 737 MAX 8, Premiery takich marek jak Peugeot , BMW, Porsche, Citroen. Gale kolejnych edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku, Plejada.

VES