Platforma, która zainspiruje każdego event managera | Materiał partnera


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213
193

Nowe narzędzia kreacji dedykowane branży eventowej. Każdy Event Manager dąży do tego aby prowadzone przez niego projekty były niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i wprawiały w zachwyt.

Nowe narzędzia kreacji dedykowane branży eventowej. Każdy Event Manager dąży do tego aby prowadzone przez niego projekty były niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i wprawiały w zachwyt. Nowa platforma www.livecreation.pl, stworzona przez VES, to miejsce, w którym zostały zebrane materiały filmowe i zdjęciowe z zaawansowanych technologicznie i nowatorskich eventów z całego świata. Platforma www.livecreation.pl umożliwia,  w  szybki i prosty sposób, odnalezienie inspirujących motywów  i  rozwiązań  niezbędnych  do  stworzenia  i  zaprojektowania wyjątkowych  realizacji.  Zainspirowani i pełni nowych idei Event Managerowie swoje wizje i pomysły mogą opracowywać z ekipą VES w studiu projektowym „livecreation”, które powstało w celu  stworzenia idealnych warunków do kreacji i pracy na wielu szczeblach realizacyjnych jednocześnie.  Zarówno platforma jak i studio projektowe to elementy strategii komunikacyjnej spółki, którą określa hasło ujęte hasztagiem #livecreation.

Z Agencjami Eventowymi, VES, łączy wspólny cel, którym jest realizacja niepowtarzalnych imprez, również dzięki nowym technologiom i nowatorskim rozwiązaniom, jakie oferuje spółka. Aby stworzyć wyjątkowy projekt niezbędne są spotkania, rozmowy i wymiana doświadczeń osób, reprezentujących odmienne punkty widzenia i potrafiących spojrzeć na ogromne przedsięwzięcie jakim jest organizacja eventu z różnych perspektyw. #livecreation to wspólna praca spółki z agencjami nad koncepcją technologicznej kreacji eventów, szukanie najlepszych rozwiązań poprzez łączenie technologii podczas spotkań w studiu projektowym.