...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Platige Image prezentuje Making of The Medium live-action trailer

Kadr z The Medium

Platige Image wraz ze swoim domem produkcyjnym Dobro opublikowało materiał wideo pokazujący pracę nad live-action trailerem gry The Medium. Twórcy ze studia opowiadają m.in. o współpracy z twórcami gry - Bloober Team, a także o kreowaniu pełnego grozy świata inspirowanego twórczością Zdzisława Beksińskiego za pomocą scenografii i efektów specjalnych. Jarosław Sawko i Piotr Sikora, założyciele Platige Image zostali wyróżnieni w 1. i 2. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Do powstania aktorskiego trailera, stworzonego na podstawie scenariusza Tomka Bagińskiego, przyczynili się twórcy, mający na koncie wiele rozpoznawalnych tytułów, między innymi: Paweł Maślona (reżyser, znany nagradzanego Ataku Paniki), Marina Borokhova (producentka – Platige, wcześniej zaangażowana m.in. w Another Day of Life), duet scenografów – Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński (Zimna Wojna, W ciemności, Ida), Mateusz Tokarz (VFX Supervisor, serial The Witcher), a także Wojciech Piejko (Lead Game Designer – Bloober Team).

Poza produkcją samego trailera Platige Image wspólnie z Bones Studio pracowało również nad realizacją animacji cutscenes, które pojawiają się w trakcie gry.


Źródło: Public Dialog

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF