...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Podcast Roku 2022 przedłuża o tydzień przyjmowanie zgłoszeń od Twórców [BRIEF PATRONUJE]

Jeszcze do 7 września wszyscy Twórcy podcastów mają szanse zgłosić swoje audycje do drugiej edycji Podcast Roku Konkursu imienia redaktora Janusza Majki. Do tej pory do organizatorów trafiło już 280 zgłoszeń. Najlepsze podcasty wybierze 30 osobowe Jury. Partnerem medialnym wydarzenia jest Brief.pl.

 

Podcast Roku to pierwszy taki ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych. Konkurs upamiętnia redaktora Janusza Majkę związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie, zmarłego w lutym 2021 roku na COVID-19.

Przez ostatnie 12 miesięcy rynek podcastów w Polsce bardzo się rozwinął. Stąd otrzymaliśmy od Twórców sygnały, że niektórzy potrzebują jeszcze kilku dni na zgłoszenia. Dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do 7 września. Wierzymy, że dzięki temu Jury będzie miało jeszcze ciekawsze zadanie wybrania z bardzo różnorodnych zgłoszeń tych najlepszych podcastów – mówi Tomasz Majka, jeden z inicjatorów  oraz syn patrona Konkursu.

Zgłoszenia do drugiej edycji Podcast Roku są przyjmowane w następujących kategoriach:

Tegoroczne kategorie odzwierciedlają bogactwo i różnorodność podcastów w Polsce, Chcemy też docenić marki, które uwierzyły w siłę tego formatu audio.  Dodatkowo Jury przyzna również wyróżnienia Twórcom przybliżających w swoich podcastach tematykę wschodnią – zapowiada Tomasz Majka 

Już 30 września w Międzynarodowym Dniu Podcastów organizatorzy ogłoszą pulę nagród. W ubiegłym roku Jury przyznało 11 nagród i wyróżnień o wartości 85 000 złotych.  https://podcastroku.pl/nagrodzeni-2021/

20 października Jury Podcast Roku 2022 ogłosi po 3 nominacje w każdej kategorii. Tego dnia   rozpocznie się również   4 tygodniowe głosowanie Internautów na ulubiony Podcast ze wszystkich nominowanych przez Jury na stronie www.podcastroku.pl

Rozstrzygnięcie drugiej edycji Podcast Roku zaplanowano na 20-ego listopada, w czasie Gali Finałowej w Millenium Hall w Centrum Konferencyjnym Hilton Garden Inn Rzeszów. Wydarzenie będzie również transmitowane w internecie.

Partnerem Strategicznym jest InCredibles – program mentoringowy dla młodych przedsiębiorców z wizją.

 

Mecenasami Konkursu są: Miasto Rzeszów, Audioteka, Tandem Media, Lancerto, Fortum, Marma Polskie Folie, Busnex. Empik Go, Onet Audio

Partnerami konkursu są: Radio 357, Patronite.pl Instytut Zamenhofa, Millenium Hall, Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów Najlepsze Polskie Podcasty, Torba Reportera i Podcastera, Polityka Insight, Brief.pl, Magazyn Pismo,  Fundacja Pomocy Szkole im. ks. St. Konarskiego w Rzeszowie, agencja PR Molecule Group oraz Kancelaria Prawna BWW.

Patronat honorowy nad konkursem objął marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl oraz największe podkarpackie uczelnie wyższe, z którymi współpracował Janusz Majka: Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

Link do zgłoszeń : https://podcastroku.pl/zglospodcast/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF