...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Podsumuj rok z funkcją „Zapytaj na TikTok”

Zapytaj na TikTok

Wraz z końcem roku wiele aplikacji skłania użytkowników do powrotu myślami do ostatnich dwunastu miesięcy. Najbardziej znanym przykładem jest coroczne podsumowanie muzyczne robione przez Spotify. TikTok postanowił dołączyć do trendu

Twórcy aplikacji postanowili zaangażować społeczność w powtórne przeżywanie najważniejszych momentów ubiegłego roku poprzez funkcje “Zapytaj na TikTok”. Pozwala ona na zadawanie twórcom jednego ze 100 pytań dotyczących zeszłego roku. W odpowiedzi zapostować można nowy film lub wrócić do któregoś z przeszłości. Najpopularniejsze okazały się takie pytania, jak “Jaki jest twój najpopularniejszy film w 2021 roku?”, “Jaki był twój ulubiony trend na TikToku w 2021?” i “wybierz piosenkę, która najlepiej opisuje twój 2021”. Użytkownicy mogą też wymyślać własne pytania i zadawać ulubionym twórcą. Już pierwszego dnia od uruchomienia akcji filmy wykorzystujące pytania zanotowały blisko 150 milionów impresji. Z funkcji korzystać będzie można do 3 stycznia.

„Grudzień to czas refleksji. Nasza nowa funkcja „Zapytaj na TikTok” zachęca twórców do powrotu myślami do najważniejszych momentów z ostatnich 12 miesięcy. Każdy ma okazję odpowiedzieć na wybrane pytania i podzielić się odpowiedziami z innymi użytkownikami. Mamy nadzieję, że nasza społeczność chętnie wykorzysta najnowsze narzędzie i wspólnie wkroczymy w nowy rok z pozytywną energią”

Paula Kornaszewska, Dyrektor Operacyjny Europa Centralna i Wschodnia w TikTok.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF