...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pokazy sztuk walki na Vigilant Fight Club v3

Sztuki walki

27 listopada w ESPORT SPOT odbędzie się zapowiadany turniej Tekken. Poza możliwością zobaczenia najlepszych zawodników w akcji Vigilant przygotował dla widzów coś ekstra.

Tekken to wyjątkowa bijatyka, w której każda postać ze świata wirtualnego ma coś wspólnego ze światem realnym. Tym, co je spaja jest występowanie elementów znanych z prawdziwych sztuk walki. Każda postać ma dostosowane do siebie ruchy i ataki, które imitują manewry występujące w prawdziwych pojedynkach. Na nasze wydarzenie zaprosiliśmy wyjątkowych gości, którzy przybliżą widowni,  czym charakteryzują się sztuki walki wywodzące się z Azji.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie szkoła Kung Fu Pro, która zajmuje się szkoleniem w zakresie chińskich sztuk walki. Ich zawodnicy reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej zdobywając jednocześnie masę wyróżnień. Akademia jest dostępna dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się zasad i walki Kung Fu. Zajęcia prowadzi Michał Malinowski, członek kadry narodowej Polskiego Związku Wushu. Link do jego profilu gdzie możecie dowiedzieć się więcej o akademii i zapisać na  szkolenia znajdziecie TUTAJ.

Na VFC pojawią się także goście związani ze światem karate. Uniejowski Klub Karate Bassai uczy sztuk walk najmłodszych. Ich umiejętności będziemy mogli zobaczyć na żywo. Pokazy karate zaprezentuje również Centrum Sportu i Usług Prozdrowotnych „Pro-Health” na czele z Sensei Mają Ostrowską-Gralką.

 

Adam Daniluk