...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Polka, Dagmara Szulce Dyrektorem Zarządzającym IAA Global

Oficjalna prezentacja Dagmary Szulce na stanowisku Dyrektora Zarządzającego IAA Global odbyła się podczas IAA Europe Meeting w Amsterdamie.

Dagmara Szulce, urodziła się w Polsce, studiowała na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada 20-letnie  doświadczenie zdobyte na rynku amerykańskim, zarówno po stronie agencji (min. JWT, McCann Erickson, Ogilvy & Mather), jak i klientów. Jest również założycielką i prezesem firmy doradczej specjalizującej się w budowaniu oraz wzmacnianiu wartości marek w kategorii fashion & luxury.

Razem z Dagmarą umocnimy brand IAA na świecie i przygotujemy naszą organizację na wyzwania zmieniającego się świata reklamy”, powiedział Felix Tataru, IAA Chairman & World President. „Wesprzyjmy Ją w realizacji ambitnego celu, który zawiera się w haśle  “ IAA – The Global Voice of Marcom industry”.

Warto przypomnieć, że członkiem globalnych struktur IAA jest również Paweł Kowalewski – Global Vice President & VP Area Director Europe. Poza obowiązkami w IAA Global, Paweł jest Prezesem agencji Communication Unlimited Sp. z o.o. oraz członkiem Rady Nadzorczej IAA Polska.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF