...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Polski start-up The Village wygrał w europejskim konkursie CVCA&Slovca Awards 2023 w Pradze. GRATULUJEMY!

Polski start-up The Village oferujący platformę umożliwiającą otwarcie własnego miejsca opieki dla dzieci do lat 5, zdobył tytuł Impact Deal of the Year podczas prestiżowej gali CVCA&Slovca Awards 2023 w Pradze.

 

CVCA i SLOVCA to stowarzyszenia, które reprezentują interesy członków z branży private equity i venture capital w Czechach i na Słowacji. Od trzech lat fundusze organizują prestiżową galę dla firm, które zdobywają wybitne osiągnięcia. W konkursie członkowie obu stowarzyszeń każdego roku nominują swoich faworytów w ośmiu różnych kategoriach. W tej edycji tytuł Impact Deal of the Year został przyznany polskiemu start-upowi The Village

W jury zasiadali przedstawiciele renomowanych funduszy, takich jak Czech Private Equity and Venture Capital Association (CVCA) oraz SLOVCA – Slovak Venture Capital & Private Equity Association, którzy docenili The Village za innowacyjne podejście do biznesu oraz zaangażowanie w promowanie przedsiębiorczości kobiet i nowatorskie podejście do edukacji.

The Village stale dąży do budowania lepszej przyszłości poprzez rozwijanie przedsiębiorczości i edukacji. Nie było by to nas gdyby nie Credo Ventures, Tilia Impact Ventures, 500 Emerging Europe i Movens Capital, którzy odegrali kluczową rolę w naszym sukcesie. Jesteśmy niezmiernie dumni, że zdobyliśmy tę nagrodę, gdyż utrzymanie inwestycji Venture Capital, które zdecydowanie dąży do szybkiego wzrostu, jednocześnie skupiając się na mierzeniu pozytywnego wpływu, stanowi wyzwanie. Nasz zespół doskonale radzi sobie z tą sprzecznością, pracując z determinacją i zdobywając nagrody, co stanowi niezwykły sukces — podkreśla Aleksandra Kozera, CEO The Village.

The Village oferuje platformę, która umożliwia otwarcie własnego miejsca opieki dla dzieci do lat 5. Start-up posiada własny marketplace udzielający pomocy osobom planującym założyć swoją placówkę dla najmłodszych oraz zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla rodziców poszukujących wysokiej jakości przedszkoli, oferując platformę edtech oraz treści opracowane we współpracy z absolwentami Uniwersytetu Harvarda. The Village skupia się na rozwijaniu kluczowych kompetencji potrzebnych do życia w XXI wieku, takich jak umiejętności społeczne i rozwój inteligencji emocjonalnej.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF