...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Portal RocketJobs w nowej odsłonie

Portal pracy rocketjobs.pl służący do przeglądania ofert i aplikowania na stanowiska w branży cyfrowej przechodzi gruntowną przebudowę. Zmiany mają dać przykład temu, w jakim kierunku chce podążać firma i z czym ma być utożsamiana.

 

RocketJobs jasno daje do zrozumienia, że jest to portal pracy ukierunkowany dla pracowników umysłowych, pracujących w digitalu. Czołowy job-board w Polsce przegląda miesięcznie nawet 400 tysięcy użytkowników. Platforma otrzyma odświeżoną szatę graficzną, jak i nowe szablony umieszczane w mediach społecznościowych. Całością zajmie się firma Super Super, która zajmuje się projektami z zakresu produkcji eventów, 3D, motion design, AR czy sonic branding.

Jako marka potrzebowaliśmy dystynktywnej i nowoczesnej identyfikacji wizualnej, która z łatwością zaadoptuje się do wszystkich formatów wykorzystywanych na co dzień w naszej komunikacji. Projektantom ze studia Super Super w doskonały sposób udało się uchwycić nasze potrzeby i przełożyć je na język wizualny.

Artur Leśniak, Marketing Manager RocketJobs.pl

Unowocześniony logotyp RocketJobs jest bardziej elastyczny i prezentuje się lepiej w przeróżnych formatach graficznych. Użyta została nowa paleta kolorystyczna, wykorzystująca niebieskie i turkusowe barwy. Zaprezentowane zostały także grafiki do social mediów, bannery oraz animacje i niestandardowe formaty.

źródło: Rocker Jobs

Nowy kosmiczny design ma przykuwać uwagę i być kojarzonym z misją start-upu, czyli bycie portalem pracy przyszłości, który oferuje ogłoszenia z przyszłościowych branż cyfrowych.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF