...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Poznański start-up FoodBandits rozpoczyna współpracę z Amic Energy

,,Ghost kitchen’’ na testowych stacjach sieci paliw w całej Polsce

 

FoodBandits po udanym 6-tygodniowym projekcie pilotażowym na wybranych stacjach Amic Energy, rozszerza współpracę o kolejne lokalizacje. Start-up oferuje model wirtualnych restauracji, a stacje benzynowe zamienią się w ghost kitcheni będą przyrządzać posiłki. To pierwsza tego typu współpraca w Polsce, gdzie stacje staną się restauracjami, a kurierzy będą odbierali z nich gotowe dania i dostarczali do klientów popularnych aplikacji dostaw.

Startup FoodBandits stworzył innowacyjne koncepty gastronomiczne w postaci wirtualnych restauracji, działające wyłącznie na wynos, wykorzystując istniejącą infrastrukturę do stworzenia tzw. ghost kitchen. We własnej kuchni zlokalizowanej pod Warszawą przygotowują dania w jakości restauracyjnej, a następnie rozsyłają do 7 centrów dystrybucyjnych i dostarczają do punktów partnerskich. Ten model biznesowy daje restauracjom dodatkowe źródło przychodów ze sprzedaży oferty food tyle że pod markami wirtualnych restauracji.

Jesteś my pozytywnie zaskoczeni otwartością Amic na innowacje. Nasz start-up rewolucjonizuje branżę gastronomiczną i cieszę się, że dzięki temu partnerstwu będziemy mogli dotrzeć jeszcze szybciej do klientów w całej Polsce z kuchennymi rewolucjamii naszymi daniami – powiedział Co-Founder FoodBandits, Jędrzej Franek.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF