...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

PRAKTYCZNY TRENDBOOK na 2023 przygotowany przez agencję komunikacji 360 – FOCUS NATION

Rozśpiewany marketing, reklama w erze AI, ale też technologie, które nas zawiodły… plus 20 kolejnych trendów, inspiracji i wskazówek to PRAKTYCZNY TRENDBOOK na 2023

 

Praktyczny Trendbook 2023 to zestawienie trendów w komunikacji marketingowej, które zostało przygotowane przez specjalistów Focus Nation i wzbogacone przez liczne komentarze ekspertów zewnętrznych. To ponad 90 stron praktycznej wiedzy w 4 kategoriach: Social Media, Digital Marketing, Inspiracje i Antytrendy.

Publikacja przeznaczona jest dla osób, które zajmują się szeroko pojętą reklamą oraz marketingiem, szukają inspiracji i chcą korzystać z nowych możliwości jakie przynosi technologia.
Praktyczny Trendbook 2023 ma na celu pomóc w sprostaniu wyzwaniom jakie nas czekają w najbliższych latach przy pracy z naszymi markami.

Trendbook jest darmowy, podany w przyjaznej formie pliku pdf, który można pobrać na: www.focus-nation.pl/trendbook2023

Partnerem merytorycznym trendbooka jest IAA Polska.

Patronami medialnymi trendbooka są: Brief, Media Marketing Polska, Burda MediaPolska, Nowy Marketing, OOH Magazine, Sprawny Marketing.

Michał Korczak, Dyrektor Zarządzający agencji Focus Nation komentuje:

Prawdopodobnie, otwierając nasz raport, zastanawiasz się skąd pomysł na kolejny na polskim rynku trendbook? I słusznie. Co roku powstaje kilka publikacji, które warto śledzić, ale nie tylko dlatego, że dają one przedsmak tego co nastąpi, lub tego co aktualnie krystalizuje się jako nowy trend. To nie trafność predykcji jest najważniejsza, ale różnorodność opinii na ich temat, które pomagają zrozumieć zjawiska uchwycone z różnych perspektyw.
Oddajemy w Twoje ręce materiał, prezentujący naszą perspektywę pracy z trendami oraz niezależną perspektywę różnych specjalistów. Podjęliśmy się ułożenia ich w postaci „Praktycznego Trendbooka 2023”.Znajdziesz w nim najciekawsze i najistotniejsze naszym zdaniem trendy, które wpłyną na pracę w przestrzeni komunikacji, choć nie tylko. Część z nich zdaje się być oczywista i nie sposób ich pominąć. Część może Cię zaskoczyć i mam nadzieję zainspirować. Każdy z wymienionych przez nas trendów wzbogaciliśmy garścią praktycznych wskazówek pomagających włączyć je do obecnie realizowanych projektów.Mam nadzieję, że dzięki naszemu raportowi będziesz lepiej przygotowany do czekających Cię wyzwań, a każdą nadarzającą się okazję do kreatywnej komunikacji, wykorzystasz świadomie.

Trendbook w liczbach to:

Ponad 90 stron praktycznej wiedzy
20 gorących trendów i 3 zaskakujące antytrendy
w 4 kluczowych obszarachSocial Media, Digital Marketing, Inspiracje i Antytrendy
Trendy komentują znakomici eksperci z rynku
A jak je widzi sztuczna inteligencja? Zobaczysz to w grafikach i wskazówkach.

 

Praktyczny Trendbook 2023 pobierzesz tu: www.focus-nation.pl/trendbook2023

lub skanuj QR Code:

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF