...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Przed nami kolejny DIMAQ Voice. Zobacz agendę szóstej edycji bezpłatnych prelekcji dla digitalowców!

Już 10 kwietnia zapraszamy Was na kolejne spotkanie DIMAQ Voice. Jak zwykle organizatorzy gwarantują potężną dawkę marketingowej wiedzy przekazywanej przez najlepszych ekspertów z branży. Ponownie wydarzenie odbędzie się w Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy.

Tym razem zetkniemy się z aktualnymi i stale rozwijającymi się tematami – technologii VR i sztucznej inteligencji.

Agenda najbliższego spotkania:

16:45  Rejestracja

17:00  dla chętnych, prezentacja Czym jest DIMAQ? 

Prezentacje:

17:35 – 18:10 VR szansa czy zagrożenie – słów kilka o podróżowaniu bez wychodzenia z domu na podstawie przypadku “Polska 360”.

Technologia VR będzie niewątpliwie odgrywała coraz większą rolę w e-marketingu. W naszej prezentacji wyjaśnimy czym jest VR, co go odróżnia od AR i mixed reality, jakie są perspektywy jego rozwoju, a także pokażemy kilka ciekawych przykładów zastosowania VR w marketingu. Podzielimy się również case’m, który zrealizowałyśmy i postaramy się przybliżyć uczestnikom Dimaq Voice projekt „Polska 360” – innowacyjny nie tylko w kontekście pierwszej tego typu realizacji filmów promocyjnych w Polsce, ale również przez pryzmat wykorzystania w nim storytellingu. Wisienką na torcie będzie możliwość obejrzenia naszych filmów na goglach VR.

Poziom prezentacji dla początkujących.

Magdalena Budkiewicz, Polska Organizacja Turystyczna i Agnieszka Tomczyszyn, TplusT

18:20 – 19:20 My name is AI.

Sztuczna inteligencja to najważniejszy temat dotyczący naszej przyszłości. Dzięki tej prezentacji dowiecie się dlaczego tak jest. Postaram się też poukładać tę wiedzą w spójną kapsułę AI. Czym jest AI i jakie są jej rodzaje? Do czego jest wykorzystywana? Jak to będzie wyglądać w przyszłości?

Poziom prezentacji dla początkujących.

Łukasz Furdzik, Starcom

Obowiązuje rejestracja: http://bit.ly/2SKNcSe

Dołącz do wydarzenia:  http://bit.ly/2Hdz39e

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF