...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

PUMA przedstawia POWER UP Pack inspirowany gamingiem

PUMA prezentuje POWER UP Pack: nową linię butów piłkarskich, która łączy prawdziwy świat piłki nożnej z wirtualnym światem gamingu.

Nazwa linii POWER UP nawiązuje do znanych wszystkim gamerom momentów, kiedy bohater gry dzięki przypisanym lub odblokowanym umiejętnościom podwyższa swój poziom bądź uzyskuje specjalne zdolności. Zawodnicy PUMA nie potrzebują zbierać monet, gwiazdek czy punktów, tylko odblokują Nowe Poziomy i staną się bohaterami własnej gry dzięki POWER UP Pack.

 

Nowe buty piłkarskie, FUTURE 19.1 oraz PUMA ONE 19.1, zostały wzbogacone o nową kolorystykę: czerwono-niebieską eksplozję zaczerpniętą z kultury gamingu i automatów, będącą źródłem boiskowych wybuchów energii i kreatywności.

 

Gwiazdy PUMA, takie jak Antoine Griezmann, Luis Suárez czy Romelu Lukaku, wystąpią na światowych boiskach wyposażone w POWER UP Pack, którego globalna premiera odbędzie się 15 stycznia.

POWER UP Pack na nowo wprowadza linię FUTURE stworzoną z wykorzystaniem w jednej warstwie technologii NETFIT oraz nowej 3D Havoc Frame. Wspólnie tworzą one dzianinową cholewkę evoKNIT PRO, pozwalającej doskonale panować nad piłką dzięki lepszemu dopasowaniu, wyczuciu i stabilności.

 

Linia FUTURE stale ewoluuje, zaś wprowadzenie cholewki evoKNIT PRO oraz 3D Havoc Frame jest tego dowodem. PUMA ONE natomiast została stworzona po to, by wzmocnić zawodnika w każdym aspekcie jego gry, od strzału po szybkość reakcji i kontroli nad piłką.

 

PUMA ONE 19.1 wciąż hołduje perfekcjonizmowi w każdym aspekcie. Oferuje zawodnikowi najistotniejsze atrybuty piłkarskiego obuwia, wpływające na DOPASOWANIE, SZYBKOŚĆ i WYCZUCIE.

 

Idealne WYCZUCIE gwarantuje bardzo cienka i delikatna kangurza skóra umieszczona w miejscu, które odpowiada za precyzję strzału, a jednocześnie pomaga ona zredukować wagę buta. Kangurza skóra zapewnia unikatowe wrażenia z gry, jednocześnie w delikatny sposób dopasowuje się do stopy. Jeszcze większe wyczucie jest możliwe dzięki zaprojektowanym falom 3D wpływającym na lepszy kontakt z piłką.

https://youtu.be/KuiFG3Lyy9c

 

PUMA ONE 19.1 umożliwia optymalne DOPASOWANIE dzięki zastosowaniu technologii FUSEFIT w skarpecie evoKNIT. Zapewnia to nieograniczone możliwości sznurowania wpływające na stabilizację, zwiększenie komfortu oraz zwrotności.

 

Natomiast poprawa SZYBKOŚCI z PUMA ONE 19.1 jest możliwa dzięki wyjątkowo lekkiej podeszwie zewnętrznej RAPIDSPRINT redukującej wagę buta, co wpływa na osiąganą prędkość. Rozmieszczenie kolców wraz z zewnętrznym zapiętkiem zapewnia stabilność i wsparcie podczas gwałtownych przyspieszeń, dzięki czemu zawodnicy uzyskują bardziej aktywny i elastyczny but.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF