...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Region Google Cloud Warszawa wsparciem dla SAP S/4HANA Cloud

Google SAP

Region Google Cloud w Warszawie otrzymał certyfikat dla SAP S/4HANA Cloud, private edition. Od tej pory wszystkie firmy, które wybiorą Google Cloud do uruchomienia systemu SAP S/4HANA Cloud, private edition mogą przechowywać swoje dane i aplikacje w regionie chmury utworzonym przez Google Cloud w stolicy Polski.

Na początku tego roku SAP ogłosił wprowadzenie nowej oferty, RISE with SAP, która łączy w sobie wszystko, czego firmy potrzebują, aby efektywnie zcyfryzować swój biznes – niezależnie od punktu wyjścia i tempa, w jakim chcą przeprowadzać transformację. Jednym z podstawowych elementów tego programu jest możliwość uruchomienia kluczowych systemów ERP w chmurze, z wykorzystaniem SAP S/4HANA Cloud, private edition.

RISE with SAP to kompleksowa oferta, która ułatwia każdej firmie wejście na drogę transformacji w kierunku inteligentnego przedsiębiorstwa, niezależnie od punktu startu czy złożoności obecnych procesów. SAP wspiera proces cyfrowej transformacji i bierze pełną odpowiedzialność za dostępność wysokiej jakości usług, operacji i wsparcia. Certyfikacja regionu Google Cloud Warszawa dla SAP S/4HANA Cloud, private edition zapewnia klientom w Polsce kolejne możliwości wyboru w zakresie przetwarzania danych i utrzymania aplikacji w chmurze.

Thomas Duschek, prezes zarządu SAP Polska

Dzięki certyfikacji dla regionu Google Cloud Warszawa, wszystkie firmy w Polsce będą miały szeroką możliwość wyboru lokalizacji, w której będą przechowywać swoje dane i aplikacje SAP oraz skorzystać z szybkiej adopcji chmury, którą zapewnia RISE with SAP.

 

Połączenie oferty rozwiązań SAP i nowego regionu Google Cloud w Warszawie otwiera nawet największym i najbardziej wymagającym przedsiębiorstwom możliwość skorzystania z najnowocześniejszych technologii przechowywania i przetwarzania danych w nowej lokalizacji oraz uruchomienia krytycznych aplikacji przy niskich opóźnieniach i najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Dzięki temu, wspólnie z SAP wspieramy polskie firmy w skutecznej i efektywnej kosztowo transformacji ich biznesu z wykorzystaniem chmury.

Magdalena Dziewguć, dyrektor biznesowa Google Cloud w Polsce

Region Google Cloud Warszawa został uruchomiony w kwietniu tego roku – jak do tej pory jest to pierwszy światowy dostawca usług chmury publicznej, który otworzył tego typu inwestycję w Europie Środkowo-Wschodniej. Najnowocześniejsza infrastruktura obliczeniowa Google wspiera firmy w tej części Europy we wdrażaniu nowych rozwiązań chmurowych szybciej i bezpieczniej dzięki trzem strefom dostępowym z hiperszybką siecią i minimalnym opóźnieniem. Wpłynie to na przyspieszenie ożywienia gospodarczego, a także wprowadza możliwość lokalnego przechowywania oraz przetwarzania danych przez klientów. Ułatwi to sektorom regulowanym, takim jak branża finansowa czy ubezpieczeniowa spełnienie nałożonych wymogów i implementację technologii chmurowych zgodnie z wymaganiami prawnymi.


Źródło: SAP Polska

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF