...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rusza kolejna akcja spółki Pora na Pola

Pora na Pola

Wystartowała czwarta emisja spółki Pora na Pola. Firma chce pozyskać duże pieniądze na rozwój technologiczny.

Pora na Pola to internetowy targ naturalnego jedzenia. Ich celem jest stworzenie miejsca, gdzie będzie można kupić najwyższej jakości produkty spożywcze. Dla rolników to gwarancja stałych zamówień i utrzymania miejsc pracy.

To już czwarty raz kiedy spółka rusza z emisją akcji w crowdfundingu. W poprzednich edycjach zyskali ok. 1500 inwestorów. W tym roku firma chce pozyskać ok. 1,9 milionów zł na rozwój technologii i realizację projektów dot. m.in. automatyzacji zamówień.

Transparentność cen i pochodzenia produktów

Firma udostępnia informacje dotyczące elementów składających się na cenę ich towaru. Wszystko po to, by klienci byli świadomi swojego zakupu i pozyskali wiedzę na temat tego np. jaki udział ma koszt produkcji. Poza tym, do sklepu internetowego zostanie dodana funkcja śledzenia zamówienia. „Z pola na stół” da klientom informacje, z jakiej konkretnie uprawy pochodzi zakupiony produkt.

 

Adam Daniluk