...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowa Head of Social Media Project Management w agencji Valkea

joanna luszczynska

Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów agencji – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w dziale Social Media.

Joanna Łuszczyńska jest związana z branżą marketingową od 4 lat. Przed rozpoczęciem pracy w Valkea, swoje doświadczenie zawodowe zdobywała jako Content Designer w agencji LiquidThread. Obsługiwała tam marki należące do firmy The Coca Cola Company, jak Coca Cola, Fanta, Sprite, Kinley, Fuzetea.

Nowa Head of Social Media Project Management w Valkea jest absolwentką dziennikarstwa i zarządzania reklamą na Uniwersytecie Jagiellońskim.


Źródło: Valkea

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF