...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Samsung zainwestuje w Polsce prawie miliard złotych

fabryka

Według informacji podanych przez Ministerstwo Rozwoju i Finansów we Wronkach Koreański gigant zainwestuje ponad 900 milionów złotych w produkcje AGD.

Aktualnie w tym regionie działa już fabryka producenta, w latach 2022-2024 ma zostać rozbudowana. Co ma zwiększyć jej produkcje o ponad 30% rocznie. Pierwszy etap inwestycji ma oznaczać rozbudowę aktualnie działającej fabryki, a w przyszłości obok ma stanąć nowa fabryka. Cały projekt przynieść ma przynajmniej 60 nowych miejsc pracy oraz pozwolić na dalszą ekspansję w przyszłości.

Całość nakładów inwestycyjnych, jakie firma zamierza ponieść w związku z realizacją kilkuetapowego projektu, który obejmuje budowę nowej i rozbudowę działającej fabryki, ma wynieść – jak podaje inwestor – łącznie ok. 900 mln zł
Ministerstwo Rozwoju i Finansów

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF