Samsung Galaxy Note 3 w akcji

3 463

Przy okazji targów IFA Samsung zaprezentował najnowszą odsłonę swojego phtabletu, czyli połączenia smartfona z tabletem – Galaxy Note 3. Oto filmik pokazujący jak ten telefon działa.

Na filmiku, który publikujemy powyżej widać jak działają dwie nowe funkcje, które Samsung wprowadził wraz z Galaxy Note 3 – Air Command i Scrapbook.

Air Command służy do prostej nawigacji różnymi możliwościami koreańskiego smartfona. Tę funkcję uruchamia się klikając na przycisk w rysiku dołączanym do nowego Note’a, a potem stuka w małe kółeczko, które pojawia się na wyświetlaczu. I to wszystko.

Dzięki, Air Command można skorzystać ze Scrapbooka, o nim więcej za chwilę, funkcji pisania i rysownia na ekranie, kiedy otwarta jest dowolna aplikacja, S Findera, czyli wyszukiwarki plików i aplikacji czy Pen Window, narzędzia do multitaskingu.

Scrapbook natomiast jest czymś w rodzaju schowka na interesujące treści. Po wejściu w Air Command wystarczy stuknąć w Scrapbook i zakreślić rysikiem to, co nas interesuje. Treści znajdujące się w Scrapbooku można kategoryzować a później udostępniać.

var __collector_config = { publisher: '62CD5834-C757-4F9F-A4EA-7451478E0D3C', };