...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Schwarzenegger w kampani World of Tanks

Wot święta 2022

Świąteczne kampanie Wargaming z roku na rok nabierają coraz większego rozmachu. W tym roku na graczy czeka Arnold Schwarzenegger

Świąteczna operacja w World of Tanks jest dla wielu graczy najważniejszą częścią roku w grze. Niesie ona za sobą nową zawartość oraz kalendarz adwentowy codziennie nagradzający graczy.

W tym roku jednak całą uwagę social mediów skradł Arnold Schwarzenegger, który wystąpił w spocie reklamującym wydarzenie. Nie byłoby to nic dziwnego biorąc pod uwagę zeszłoroczny występ Chucka Norrisa w tej samej roli. Emocje wzbudził jednak polski dubbing, który nad wyraz skutecznie pozbył się charakterystycznego akcentu aktora. Zastąpił go głos kojarzący się ze świątecznymi bajkami sprzed dwudziestu lat. Zeszłoroczne podejście z wykorzystaniem lektora wydaje się zdecydowanie bardziej trafione.

 

Nie zmienia to faktu, że gracze raczej będą zadowoleni z zadań a co za tym idzie i nagród przydzielonych przez filmowego Terminatora. Dodatkowo do gry powracają takie wydarzenia jak kalendarz adwentowy i Tankmas drop, w ramach którego gracze będą mieli szansę otrzymać czołgi za oglądanie transmisji Twitch.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF