...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Amerykańscy sportowcy zagrają w gry wideo

Complexity Stars

Organizacja Complexity Gaming utworzyła nowy dział skupiający się na celebrytach spoza świata gier. Complexity Stars połączy gwiazdy e-sportu i profesjonalnych sportów poprzez tworzenie wspólnych treści związanych z gamingiem.

Wielu sportowców nie ukrywa tego, że interesują się grami. Coraz więcej piłkarzy inwestuje we własne organizacje. Od przyszłego roku zobaczymy drużynę stworzoną przez hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, we współpracy ze streamerem – Ibaiem. Niektórzy także streamują na platformie Twitch, m.in. Neymar i Sergio Aguero. W zeszłym roku zawodnik Los Angeles Chargers (futbol amerykański), Austin Ekeler, założył organizację pomagającą zawodowym sportowcom w tworzeniu treści internetowych i transmitowaniu na żywo.

Celem Complexity Stars jest połączenie światów sportów tradycyjnych, z e-sportem. Członkowie składu będą zajmować się tworzeniem treści w internecie i tworzenie crossoverowych wydarzeń związanych z grami. Początkowy skład Complexity Stars będzie składać się z byłego zawodnika NBA J.R Smitha, medalistki olimpijskiej Allishy Grey (koszykówka), zawodników UFC, futbolu amerykańskiego i baseballa. Początkowo w projekcie będą sami sportowcy, jednak organizacja chce w przyszłości zwerbować celebrytów z różnych dziedzin.

Complexity Stars to niezwykły projekt, w którym połączmy świat sportu, rozrywki i gier. Istnieją niesamowite możliwości współpracy z gwiazdami z całego świata. Poprzez atrakcyjne treści i turnieje, przemówimy do marek, które chcą nawiązać kontakt z tą stale rosnącą publicznością gier wideo.

– Duane Jackson, GameSquare (Complexity) Head of Talent and Special Projects

Adam Daniluk