...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Shopify w Polsce dzięki PeP Online. W największej platformie ecommerce na świecie przyjmiesz już polskie płatności

Polskie ePłatności Online (dawniej: PayLane), jeden z największych polskich dostawców usług płatności bezgotówkowych, ogłosił właśnie jako pierwszy w Polsce zakończenie procesu integracji z Shopify – wiodącą na świecie wielokanałową platformą ecommerce.

Technologia udostępniana przez Shopify wspiera sklepy internetowe na całym świecie na wszystkich etapach rozwoju sklepów online: od projektowania designu, poprzez budowanie bazy produktowej, wprowadzanie indywidualnych ustawień, po udostępnienie różnych kanałów sprzedaży i ich obsługę. Dzięki integracji z PeP Online, klienci Shopify w Polsce otrzymają możliwość udostępnienia swoim klientom wszystkich popularnych na naszym rynku metod płatności, w tym też rosnącego w popularność i pożądanego przez konsumentów Apple Pay.

Polski sektor ecommerce rozwija się dynamicznie. Wynika to głównie z ciągle rosnącej liczby internautów w Polsce, trendów w zakresie stosowania przez sektor e-commerce rozwiązań programmatic, rozwoju mcommerce i kanałów omnichanel. Według raportu „E-commerce 2018” opublikowanego przez Interaktywnie.com, rynek sprzedaży online będzie warty 70 miliardów złotych do 2020. Chęć partycypacji w choćby kawałku e- commercowego tortu jest bardzo kusząca.

Sukces projektów e-commerce nie jest dedykowany wyłącznie dużym markom i dużym merchantom. Polscy właściciele biznesów online’owych są ambitni i wiedzą, że o powodzeniu w tym sektorze decyduje często świetna technologia stojąca za sklepem internetowym i intuicyjna obsługa klienta. Wiedzą jak ważne jest zasilenie sklepu internetowego w sprawdzone rozwiązania technologiczne, w tym oczywiście w świetne rozwiązania do płatności, czy obsługę 24/7, która wesprze klienta na dowolnym poziomie procesu zakupowego. Zapewnienie różnorodnych, popularnych metod płatności internetowych pomaga zwielokrotnić zyski w krótkim czasie. Jest to ułatwienie dla klienta końcowego – dodaje Karol Zielinski, Polskie ePłatności Online Dlatego też spodziewamy się, że Shopify zintegrowane z naszymi rozwiązaniami rozliczeń transakcji online zyska szybko zainteresowanie polskich właścicieli lub pomysłodawców nowych inicjatyw e-commerce na naszym rynku.

Polskie ePłatności Online to marka powstała po przejęciu PayLane przez Polskie ePłatności. Ludzie tworzący PeP Online posiadają wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań rozliczeń bezgotówkowych dla globalnego rynku SaaS i e-

commerce. Integracja rozwiązań Polskich ePłatności z Shopify wytycza nowe drogi rozwoju dla rynku e-commerce i m-commerce w Polsce. Dzięki temu klienci obu firm otrzymają różnorodną i spójną ofertę do prowadzenia swoich biznesów.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF