...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Świetne wyniki The International 10

Rekordowa pula nagród w turnieju DOTA2

Po rocznej przerwie Valve powróciło ze swoim najważniejszym turniejem – Dota 2 The International 10. W minioną niedzielę ogłoszono wyniki. Niespodziewanie turniej wygrali reprezentanci wschodniej Europy: Team Spirit. 

Zwycięska drużyna otrzymała rekordową nagrodę w historii turniejów  e-sportowych. Cała  pula nagród w turnieju osiągnęła kwotę aż osiemnastu milionów dolarów.

Według Esports Charts  w szczytowym momencie liczba widzów na wszystkich platformach wynosiła aż 2,7 mln(pomijając Chiny). Czyni to TI10 najlepiej oglądanym turniejem Dota 2 w historii. 

Oglądalność finałów wzrosła aż o 37% w porównaniu do tych z roku 2019.

Łączne godziny oglądania plasują TI10 na 3 miejscu w rankingu najpopularniejszych turniejów e-sportowych. Prawdopodobnie jednak spadną na 4 miejsce przez trwające wciąż Mistrzostwa Świata League of Legends.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF