...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Taniec dronów na Podkarpaciu

Na niebie rozbłysły setki kolorowych świateł, tworząc niecodzienny pokaz, który w całości został zrealizowany przy pomocy dronów.

Mieszkańcy Krosna byli widzami niespotykanego w naszym kraju zjawiska, jakim był pokaz świetlny z wykorzystaniem dronów, który odbył się w miniony weekend.  

Wybraliśmy pokazy dronów nie tylko ze względu na ich walory estetyczne, ale również niezwykłą elastyczność w budowania narracji. Opowieść wyrażona w obrazach na niebie przykuwa uwagę i magnetyzuje odbiorców.

Igor Żukowski-Director of Events and Clients Service Department w Justpoint

Tego typu wydarzenia wciąż są czymś niespotykanym w naszym kraju. Pokaz składający się ze 100 dronów robi niesamowite wrażenie. Drone Light Show, bo właśnie tak nazywało się sobotnie wydarzenie, to rozrywka dla każdej grupy wiekowej. Technologia pozwala dopasować ją niemal do każdego miejsca, a także stworzyć nawiązania do kultury regionu. 

Sami twórcy nazywają drony sztucznymi ogniami XXI.wieku, które potrafią zrobić wrażenie na widzach bez głośnych efektów ubocznych. Dodatkowo technologia pozwala dzielić się tego rodzaju doznaniami na większe odległości. Czego świetnym przykładem mogą być liczby 2000 widzów na żywo i aż 63 tysięcy online.


Źródło: K-vision

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF