...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Targi IFA w Berlinie zbliżają się wielkimi krokami

Międzynarodowe targi elektroniki użytkowej i sprzętu AGD potrwają od 3 do 5 września. IFA 2020 będzie pierwszym ważnym eventem w branży elektronicznej od czasu ogłoszenia pandemii.

Pewnym substytutem tego typu targów stały się liczne konferencje online, które jednak nie są w stanie zastąpić kontaktu na żywo, co tylko pokazuje jak ważne, są kontakty międzyludzkie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Targi IFA 2020 zostaną zorganizowane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami dotyczącymi koronawirusa. W targach nie będzie mogła uczestniczyć publiczność, ograniczona zostanie też liczba osób mogących poruszać się po terenie wydarzenia.

Wymuszony brak tradycyjnej wystawy targowej nie przeszkodzi uczestnikom w skorzystaniu z najważniejszych funkcji targów, takich jak prezentacje innowacji i najnowszych produktów, czy też możliwość kontaktu z producentami, detalistami i dostawcami komponentów.

fot . IFA

Cały event podzieli się na 3 części. Pierwszą będzie Global Press Conference, czyli doroczna konferencja dla prasy branżowej, na której będą prezentowane najnowsze innowacje technologiczne. Natomiast w połączonym wydarzeniu IFA Next i Shift Mobility poruszone zostaną zagadnienia dotyczące startupów, robotyki, sztucznej inteligencji, technologii 5G, IoT, rzeczywistości mieszanej i nowych technologii w mobilności. Trzecim wydarzeniem będzie IFA Business, Retail & Meeting Lounge, które będzie pełnić funkcje tradycyjnego miejsca spotkań, a każdy wystawca będzie miał indywidualne stanowisko do rozmów.

W Berlinie zabraknie jednak IFA Global Markets, które zostało odwołane, a problemem okazały się restrykcje dotyczące podróży.

Z założenia targi IFA w nowej formie mają przyczynić się do stymulacji rynku w obecnej trudnej sytuacji. Firmy będą miały okazję zaprezentować się przedstawicielom mediów z ponad 50 krajów oraz wybranym nabywcom. Nie zabraknie również czasu na rozmowy biznesowe. Po zakończeniu konferencji, organizatorzy IFA udostępnią materiały online, które będą dostępne dla każdego.

Bilety na IFA Berlin 2020 są do nabycia na stronie organizatora.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF