...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Team z MullenLowe MediaHub z nominacją Young Creatives

Young Creatives

Katarzyna Zinow i Agnieszka Witkowska zdobyły nominację w tegorocznej edycji konkursu Young Creatives. Team z MullenLowe MediaHub zawalczy o zwycięstwo i wyjazd do Cannes.

Katarzyna Zinow,  Digital Analyst i Agnieszka Witkowska, Senior Data Analyst  zostały nominowane w konkursie Young Creatives.

– Jestem niezwykle dumna z naszego zespołu. Zważywszy na ilość i konkurencyjność startujących zespołów sama nominacja w Young Creatives jest już nagrodą. Mam jednak nadzieję, że to dopiero połowa sukcesu naszych dziewczyn – mówi Ewa Góralska, managing director MullenLowe MediaHub.

Konkurs Young Creatives adresowany jest do pracowników agencji reklamowych i domów mediowych. Jego wyjątkowość wynika z faktu, że uczestnicy zmierzają się z autentycznymi briefami klientów, a prace konkursowe są oceniane przez ekspertów z branży: dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, designerów i fotografików.

Międzynarodowy Festiwal Kreatywności Cannes Lions 2018 odbędzie się w dniach 18-22 czerwca.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF