...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Tomasz Jankowski dołączył do zespołu AB S.A

Tomasz Jankowski

Z początkiem sierpnia do spółki AB dołączył Tomasz Jankowski. Objął nowo utworzone stanowisko specjalisty ds. public relations.

Tomasz Jankowski, pracując dla AB S.A jest odpowiedzialny za kontakt i rozwijanie relacji z mediami oraz komunikację zewnętrzną i wewnętrzną. Swoimi działaniami będzie wspierał Adriana Boczkowskiego z agencji P&L, która dla AB S.A prowadzi relacje z inwestorami.

Do zadań nowego specjalisty ds. PR należy również ścisła współpraca z działem marketingu  przy realizacji bieżących projektów i rozwijaniu mediów społecznościowych spółki.

Jankowski ostatnio pracował w Zarządzie Zasobu Komunalnego we Wrocławiu, gdzie pełnił funkcję rzecznika prasowego. Wcześniej związany był m.in. z serwisem Ceneo.pl, gdzie odpowiadał za relacje z mediami i komunikację wewnętrzną. W przeszłości, jako dziennikarz, przez ponad 5 lat pracował dla Radia ZET we Wrocławiu i Katowicach.

Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Ukończył też studia podyplomowe z zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.


Źródło: Grupa AB

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF