...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Tony Robbins – czas ruszyć do przodu!

Tony Robbins to odnoszący sukcesy biznesmen, którego firmy rocznie generują ponad 7 mld USD obrotu. To również jeden z najlepszych mówców, showmanów i trenerów biznesu na świecie. Już niedługo odwiedzi Polskę.

Jego seminaria zapełniają stadiony na całym globie, a liczba uczestników jego szkoleń przekroczyła już ponad 4 miliony. Z jego usług korzystają wielcy tego świata – politycy, sportowcy, aktorzy i przede wszystkim ludzie biznesu. Umiejętności tego wybitnego człowieka będą już nie długo mieli szanse ocenić również i Polacy.

Trudne, miłego początki

Anthony Robbins jest uosobieniem amerykańskiego snu, żywym przykładem, że nie mając nic można dojść na szczyt, od zera do miliardera. W wieku siedmiu lat po rozwodzie rodziców został zdany na matkę alkoholiczkę i lekomankę, która jak sam dzisiaj przyznaje znęcała się nad nim i dwójką młodszego rodzeństwa. Starając się zarobić na swoje utrzymanie zajmował się różnymi pracami. Gdy po jakimś czasie udało mu się dostać angaż u znanego mówcy motywacyjnego Jima Rohna, zadecydował, że jego dotychczasowa historia nie będzie określać jego przeznaczenia.

Takie podejście stara się do dzisiaj wpajać uczestnikom swoich seminariów, pomagając im wyrwać się z letargu i zmienić swoje życie, przekonania, nawyki i biznes. Tony Robbins twierdzi, że zawsze można przejąć kontrolę nad własnym losem i osiągnąć swoje cele, trzeba jednak zmienić bardzo często sposób myślenia o samym sobie, swoje ograniczające przekonania. O tym, gdzie będziemy jutro decydują nasze dzisiejsze decyzje.

Nasza przeszłość lepsza czy gorsza, nie ma żadnego znaczenia. Takie podejście, rozwinięte do perfekcji pozwoliło mu w ciągu 30-kilku lat pracy zawodowej dotrzeć na sam szczyt, i zabrać na ten szczyt jego klientów i uczestników jego szkoleń. Był pierwszą osobą z branży rozwoju osobistego i szkoleń, która przekroczyła poziom miliarda dolarów sprzedaży swoich usług. Jest autorem pięciu książek wydanych w czternastu językach, z których dwie to światowe bestsellery.

Stworzył system rozwoju osobistego i zawodowego wydany na płytach CD pt. „Personal Power”, którego nakład rozszedł się w ponad 40 milionach kopii na całym świecie. Pełni również funkcję prezesa siedmiu firm tworzących szerokie portfolio biznesowe z różnych branż, jest filantropem. Zorganizował między innymi akcję Basket Bridge, w ramach której co roku dostarczana jest żywność ponad trzem milionom ludzi w kilkudziesięciu krajach.

Prezesie, strzeż się!

Lista osób z pierwszych stron gazet, którym pomógł Anthony Robbins jest dość długa. Pracował między innymi z Billem Clintonem, Sereną Williams, legendą golfa Gregiem Normanem oraz zdobywcą Oskara Hugh Jackmanem. W szkoelniach z udziałem Robbinsa uczestniczyli – były wiceprezydent USA Al Gore, Hillary Clinton i muzyk Will.i.am. Znana jest historia jego współpracy z Andre Agassim, któremu pomógł w powrocie na szczyt, gdy ten w połowie lat 90 tych z hukiem spadł z pozycji lidera rankingu ATP i co gorsza doznał kontuzji nadgarstka.

Liczne grono spośród jego elitarnych klientów stanowią również ludzie biznesu zarządzający największymi korporacjami na świecie. Warren Buffet, Richard Branson to jego stali klienci. Jest ceniony przez Harvard Business School, Accenture czy American Express.

Jego wystąpienia dają ogromną dawkę wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, strategii biznesowych i psychologii zmiany. Napełniają energią i przywodzą na myśl raczej wielkie telewizyjne show na żywo, niż usypiające nudne szkolenia. Olbrzymiej postury, mierzący 2 metry mężczyzna potrafi przez kilkanaście godzin dziennie prowokować, angażować uczestników docierając do wnętrza każdego z nich.

Robbins dzieli się latami doświadczeń i pracy z ludźmi sukcesu z różnych branż, często powtarzając swoja ulubioną sentencję „Nie wierzę w pozytywne myślenie, wierzę w inteligencję, strategię i dyscyplinę działania”. Pomaga uczestnikom zmienić nastawienie, konfrontuje ich z ograniczającymi przekonaniami, daje narzędzia i pokazuje strategie działania wybitnych Liderów.

Jego programy dotykają najważniejszych zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu – sprzedaży, startegii, podejmowania decyzji, kreowania wartości, marketingu i wielu innych.

Marc Benioff prezesa i współzałożyciel Salesforce.com powiedział „Zostaliśmy wybrani przez magazyn Forbes najbardziej innowacyjną firmą świata, przez 4 kolejne lata. Nasze obroty to ponad 5 mld dolarów rocznie. Ale bez Tonego Robbinsa, jego wiedzy i metod nasza firma dzisiaj by nie istniała”.

Tony Robbins w Polsce!

Ten wybitny nieszablonowy człowiek, już niedługo będzie gościł w naszym kraju. Zainteresowani będą mogli sami przekonać się o jego umiejętnościach i skorzystać z jego wiedzy i doświadczeń. Już 20 i 21 marca poprowadzi seminarium „The Way Ahead” – Droga Naprzód na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Więcej informacji TUTAJ.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF