...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

U7HQ – brand hero nowej linii telewizorów Hisense – oficjalny TV na FIFA World Cup – Katar

 Hisense wzbogaciło swoją linię telewizorów o serię ULED U7HQ, która wykorzystuje najnowszą technologię do prezentowania jeszcze bardziej realistycznego obrazu, wiernego odwzorowaniu szczegółów i doskonałego kontrastu. Dzięki 65U7HQ i 55U7HQ – oficjalnym telewizorom na FIFA World Cup 2022, widzowie poczują w domu prawdziwą atmosferę kibicowania.

Najnowsze telewizory w technologii ULED – czyli Ultra LED odwzorowują na ekranie dokładne i niezwykle realistyczne obrazy. Kluczowym elementem wpływającym na jakość obrazu w serii U7HQ jest matryca z odświeżaniem 120Hz, co jest niezwykle istotne w czasie oglądania widowisk sportowych. Do tego dochodzi strefowe podświetlenie Full Array Multi-zone Local Dimming, które gwarantuje lepszą głębię czerni. Równie ważna dla polskiego użytkownika jest pełna zgodność ze standardem DVB-T2, umożliwiająca oglądanie naziemnej telewizji cyfrowej.

Bohater linii – U7HQ przesuwa granice wrażeń z oglądania wydarzeń sportowych, najnowszych hitów kinowych czy gamingu na niespotykany dotąd poziom.Doskonalsze kolory i wyraźne szczegółyTelewizor Hisense U7HQ dzięki technologii Quantum Dot Colour doskonale odwzorowuje kolory na ekranie, zapewniając niezwykle szeroką gamę kolorów.

Zastosowana funkcja MEMC inteligentnie przewiduje wyświetlany ruch, dodaje odpowiednie klatki, kompensując w ten sposób całościowy wygląd obrazu, co w połączeniu z natywnym panelem 120 Hz, ułatwia płynne śledzenie każdej sportowej akcji.

Game changer – tryb Game mode pro Prawdziwym przełomem U7HQ jest złącze HDMI 2.1 120 Hz wykorzystujące w pełni ten standard, wraz z funkcjami ALLM (Auto Low Latency Mode) i VRR (Variable Refresh Rate). Telewizor automatycznie przechodzi w tryb Game Mode o niskim opóźnieniu po podłączeniu konsoli do gier lub komputera. Dodatkowo HDR zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów gry, a dzięki funkcji FreeSync Premium Pro częstotliwość odświeżania ekranu wynosi 120 Hz lub nawet więcej. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii kompensacji niskiej częstotliwości odświeżania (LFC), a dzięki podwojeniu tego parametru, wyeliminowano opóźnienia obrazu podczas grania w gry wideo lub oglądania kanału YouTube.


Źródło Hisense

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF