...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

UOKiK na tropie inflencerów, agencja Maffashion odpowiada

Wśród infuencerów, wobec których UOKiK wszczyna postępowanie pojawiła się m.in. Maffasion. Agencja gwiazdy reaguje na poranną informację.

Przeczytaj o postępowaniu wyjaśniającym UOKiK: UOKiK na tropie influencerów 

W nawiązaniu do informacji która pojawiła się dziś na stronie UOKiK dotyczącym m.in. Julii „Maffashion” Kuczyńskiej, informujemy, iż z naszej strony jako agencji, która obsługuje zlecenia pomiędzy kontrahentami, a Julią Kuczyńską wszystkie formalności zostały dopełnione. Na wezwanie UOKiK’u, które również otrzymaliśmy, przesłaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty wymienione w wezwaniu, w tym także te dotyczące współprac z Maffashion. Obecnie jednak, staramy się oczywiście zweryfikować status indywidualnego wezwania skierowanego bezpośrednio do Julii „Maffashion” Kuczyńskiej, aby jak najszybciej wyjaśnić tę kwestię, licząc, że wysłane przez nas dokumenty będą wystarczające.
Kuba Szwedowski DB4 Artists Management
Skontaktowaliśmy się również z biurem prasowym UOKiK. Na nasze pytanie, czy być może jest to kwestia nie tyle złej woli tych, wobec których zostało wszczęte postępowanie, a błędów w obiegu dokumentów, otrzymaliśmy odpowiedź:
Odpowiednia sekcja zbada taką ewentualność i weźmie to pod uwagę.
Biuro prasowe UOKiK 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF