...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

W marcu kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu DIMAQ Voice!

Wielkimi krokami zbliżamy się do 5. już spotkania DIMAQ Voice. Jak zwykle organizatorzy gwarantują potężną dawkę marketingowej wiedzy przekazywanej przez najlepszych ekspertów z branży. Zapraszamy 18 marca do Domu Innowacji Społecznych Marzyciele i Rzemieślnicy.

Tym razem prelekcje będą dotyczyły zagadnień komunikacji, dobrego  i skutecznego contentu oraz tego, jak reklamować się w świecie gry Minecraft.

Agenda najbliższego spotkania:

16:45  Rejestracja

17:00 dla chętnych, prezentacja Czym jest DIMAQ? 

Prezentacje:

17:35 – 18:00 Większe Logo to nie wszystko. Nowoczesne platformy i metody komunikacji digital marketingowych.

O dobrych praktykach komunikacji marketingowej w oparciu o angażujące formaty, ciekawe treści lub niestandardowe rozwiązania (projektowe / koncepcyjne / doświadczeniowe). Postaram się zainspirować słuchaczy do schodzenia z utartych ścieżek komunikacyjnych i powielania schematów wprost do nowatorskich rozwiązań. Czasami dobry pomysł jest trudny do sprzedania lub zakomunikowania – jak zrobić to skutecznie, w odpowiedni sposób z zachowaniem specyfiki grupy docelowej?

Paweł Zawadzki, Większe logo

18:10 – 18:35 Klient na szpan – czyli kilka słów o dobrym kontencie

Pion czy poziom? Statyk czy wideo? Długie czy krótkie copy postu? Zamiast myśleć nad tym, czego potrzebują odbiorcy, marketerzy myślą teraz o tym, co polubią algorytmy. A przecież zawsze znajdzie się ktoś, kto zrobi od nas sprawniej, szybciej i… wykosztuje się więcej na kampanię. Kluczem do dobrego marketingu jest jakość kontentu. Ale jak go stworzyć?

Sławomir Skowerski, Head of Copywriting, GoldenSubmarine
18:45 – 19:15 Skuteczne działania w Minecraft, grze którą zna każdy młody człowiek :],

Jak się reklamować w świecie gry Minecraft. Jak współpracować z infuencerami i twórcami gamingowymi. Praktyczne casestudies i porady w zakresie tego jak budować wizerunek wśród młodej grupy.

Jakub Bakuła, Digital Development Manager, Veovee

 

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują 5 punktów recertyfikacyjnych. Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Obowiązuje rejestracja: http://bit.ly/2SKNcSe

Dołącz do wydarzenia:  http://bit.ly/2Hdz39e

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF