...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wciąż możesz zgłosić się do 10. edycji rankingu 50 Kreatywnych!

zgłoszenia do rankingu 50 kreatywnych

Zgłoszenia do jubileuszowej edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie nadal trwają. Jeśli jeszcze nie udało Ci się tego zrobić, teraz masz okazję! Zapisy przyjmujemy do 31 lipca.

Czym jest Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie?

Od 10 lat BRIEF organizuje Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. W zestawieniu wyróżnieni zostają przedsiębiorcy, których produktu, usługi, ale także sposób promocji, charakteryzują się kreatywnością oraz innowacyjnością. Zgłoszenia ocenia Kapituła pod przewodnictwem Grzegorza Kiszluka, redaktora naczelnego BRIEF. W jej skład wchodzą doświadczeni managerowie, specjaliści od reklamy oraz komunikacji m.in. Anna Ziobroń (PKN ORLEN), Maciej Herman (Lotte Wedel), Paweł Patkowski (Orange), Michał Kramarz (Google for Startups), Andrzej Matuszyński (Eurozet), Artur Sikora (Santander Bank Polska), czy Marcin Balicki (Millennium Leasing).

W ramach naszego programu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie organizowane są comiesięczne wydarzenia #eksperci i mają one formę panelu dyskusyjnego. Do tej pory spotkania odbywały się w Solutions Rent w Warszawie, jednak z powodu panującej epidemii koronawirusa przenieśliśmy je do internetu w postaci webinarów!

Kto może się zgłosić?

Swój udział w rankingu mogą zgłosić przedstawiciele sektora MSP, startu-pów, ale także dużych przedsiębiorstw i korporacji. Wyróżniani są założyciele, szefowie, pomysłodawcy firm i organizacji oraz liderzy i twórcy projektów, których łączy przede wszystkim innowacyjne podejście do biznesu. Chodzi nie tylko o ich produkty czy usługi, ale również o sposób tworzenia firmy bądź projektu, o rozwój biznesu, a także promocję.

Do kiedy przyjmujemy zgłoszenia?

Zgłoszenia do jubileuszowej edycji rankingu przyjmujemy do 31 lipca. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem kreatywni.brief.pl/zgloszenia. Wyniki jak zawsze zostaną ogłoszone podczas Gali Finałowej, która odbędzie się już na jesieni!

Wśród laureatów poprzednich edycji na pierwszych miejscach znaleźli się: Marcin Iwiński i Michał Kiciński (CD PROJEKT RED), Jarosław Sawko i Piotr Sikora (Platige Image), Patryk Strzelewicz i Michał Bąk (Dice+), Jakub Krzych i Łukasz Kostek (Estimote), Michał Sadowski (Brand24), Stefan Batory (Booksy), Barbara Sołtysińska (indaHash), Michał Borkowski (Brainly) oraz Marcin Joka, Michał Grześ i Krzysztof Dziemiańczuk (Photon Entertainment).

partnerzy 50 plansza

Martyna Pacholak