...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wizerunkowe know-how dla samorządów – ostatnie dni rejestracji!

XV Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej to prawdopodobnie jedyne takie wydarzenie w Polsce w całości poświęcone promocji i marketingowi terytorialnemu. Konferencja odbędzie się w dniach 30 września – 2 października w Katowicach. Najbliższa edycja to ukłon w stronę nowych mediów, współpracy z influencerami czy wykorzystania siły lokalnej społeczności, choć nie zabraknie też case study i warsztatów z czołowymi ekspertami w branży. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Jacek Żakowski, Grzegorz Kiszluk, Jakub Mrugalski czy Kamil Bolek. Będą dzielić się bogatym doświadczeniem w dziedzinach dziennikarstwa, influencer marketingu i szeroko rozumianej promocji.

PR w Samorządzie to najstarsza w Polsce konferencja, która skupia się na public relations w JST. Jej główną siłą jest to, że daje uczestnikom receptę, jak przekuć zdobytą wiedzę w wizerunkowy sukces. Dbają o to praktycy, którzy na co dzień kreują wizerunki polskich miast i gmin, a podczas prelekcji dzielą się tajnikami swojego warsztatu.

Pionierzy nowych mediów

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Jacek Żakowski, jeden z najbardziej znanych w Polsce dziennikarzy, wielokrotnie nagradzany przez instytucje polskie i zagraniczne. Prowadził programy telewizyjne i radiowe m.in. dla TVP, TV4, RMF FM, Radia Zet i TOK FM. Wśród prelegentów znajdzie się także wielu prekursorów nowych trendów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, m.in.:

– Monika Czaplicka – właścicielka agencji social media Wobuzz, specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.

– Kamil Bolek – dyrektor marketingu w LifeTube, jednej z największych agencji w kraju zajmującej się współpracą z influencerami, zrzeszającej kilkaset najlepszych kanałów na polskim YouTube.

– Jakub Mrugalski – Niebezpiecznik.pl, jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, znany z umiejętności przekładania najtrudniejszych zagadnień technicznych na język zwykłego „Kowalskiego”.

– Grzegorz Kiszluk – Redaktor Naczelny Brief.pl, Twórca platformy Brief for Poland służącej wymianie doświadczeń między regionami, pionier reklamy w Polsce.

 Do kogo skierowany jest PR w Samorządzie?

Do każdego kto chce wypromować swoje miasto, gminę w mediach społecznościowych, zdobyć przychylność mieszkańców regionu, czy przeprowadzić akcję społeczną, która odbije się szerokim echem w całym kraju. Jeśli ktoś odpowiada za wizerunek spółki miejskiej lub JST i zastanawia się jak wykorzystać nowe media i wpływ influencerów, żeby dotrzeć do ludzi w różnym wieku, to podczas konferencji uzyska odpowiedź na to pytanie. Bezcenna może się okazać umiejętność właściwego postępowania w sytuacji kryzysu wizerunkowego. Eksperci z tego zakresu wyjaśnią nie tylko jak go zażegnać, ale również jak się przed nim uchronić. Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej jest dla każdego, komu zależy na podniesieniu swoich kompetencji w zakresie Public Relations.

Konferencja potrwa od poniedziałku 30 września do środy 2 października w Katowicach. Szczegółowy program znajduje się na stronie konferencji www.prwsamorzadzie.pl.

 

Organizatorem XV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej jest Grupa PRC Holding.

Patronat honorowy – Prezydent Miasta Katowice.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF