...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Włącz się z nami na PR!

10 maja 2019 Wyższą Szkołę Europejską w Krakowie wypełnią eksperci i pasjonaci Public Relations oraz marketingu. To właśnie tego dnia odbędzie się druga edycja Ogólnopolskiej Konferencji “Włącz się na PR”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie PR ON.

W tym roku tematem przewodnim  Konferencji będą nowe trendy w Influencer Marketingu oraz rola i znaczenie “Nowych mediów” . Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji najlepszych ekspertów z branży PR i marketingu oraz wziąć aktywny udział w  przebiegu konferencji, za sprawą platformy networkingowej. Ponadto poza częścią wykładową organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne, w których czynny udział wezmą zarówno prelegenci jak i uczestnicy.

Stowarzyszenie stawia sobie za priorytet dbanie o standardy na polskim rynku Public Relations                     i marketingu oraz szerzenie rzetelnej wiedzy w tych dziedzinach w sposób kreatywny, innowacyjny i profesjonalny. Przejawem takiego działania jest organizacja II edycji Ogólnopolskiej Konferencji  “Włącz się na PR”. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnego PRu oraz adeptów tego zawodu.

Zachęcamy do obserwowania profilu Stowarzyszenia PR ON na facebooku, na którym już wkrótce pojawią się pierwsze nazwiska zaproszonych prelegentów oraz tematy ich wystąpień.

Konferencja odbędzie się 10 maja 2019r. w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się w kwietniu 2019 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://pr-on.pl/

oraz profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.PR.ON/.

Weź udział i włącz się z nami na PR!

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF