...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wojtek Sokół w nowej kampanii marki Wyborowa

wyborowa

Ruszyła kampania wizerunkowa marki Wyborowa. W nowej odsłonie pod hasłem „Włącz tryb spotkań”, marka zachęca ludzi do wspólnego spędzania czasu. Ambasadorem akcji jest znany raper – Wojtek Sokół. Wojciech Sokół Sosnowski został wyróżniony w 5. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Człowiek jest istotą społeczną. Wspólne spędzanie czasu ze znajomymi, przyjaciółmi czy rodziną, sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi. Taki właśnie jest cel nowej kampanii marki Wyborowa. Założeniem komunikacji jest podkreślenie jak ważne są wspólne chwile oraz wspólnie spędzony czas. Wyborowa chce inspirować ludzi do tego by znajdowali pomysły oraz odpowiedni moment by przełączyć się w tryb spotkań.

Twarzą kampanii został Sokół. Jest to muzyk wyjątkowy, który podobnie jak marka Wyborowa, łączy a nie dzieli. Charyzmatyczny i wszechstronny, skupia wokół siebie osoby z różnych środowisk – muzyki, sztuki, mody i biznesu. Wspólnie z Wyborową zachęca ludzi do tego, aby znaleźć w sobie odpowiedni moment i przełączyć się w tryb spotkań.

Wideo z udziałem Wojtka Sokoła, które powstało w ramach najnowszej kampanii, już teraz można obejrzeć tutaj.

Kampania „Włącz tryb spotkań” poprzedzona została aktywnością teaserową. Na citylightach w dużych miastach Polski, pojawiły się plakaty z udziałem Sokoła i hasłem „Włączysz?”. W kampanii przewidziane są głównie działania digitalowe w mediach społecznościowych oraz na stronie kampanii www.trybspotkan.pl. Zaplanowana jest również aktywacja konsumencka i współpraca z mikroinfluencerami.

Agencja VML&R jest autorem koncepcji i zajmuje się obsługą kampanii.


Źródło: Informacja prasowa Wyborowa

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF