...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

WoshWosh rozwija sieć lokalizacji w całej Polsce

Słyszeliście o WoshWosh? To polska marka, która podbiła serca polskich internautów w 2015 roku, wprowadzając na rynek unikatowe, rzemieślnicze usługi. Firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem, renowacją, naprawą oraz personalizacją obuwia. W swoim dorobku ma wiele nagród i wyróżnień z Polski i zagranicy. Znana jest również ze swoich działań CSRowych (zbiórka obuwia dla osób bezdomnych, fundacji oraz domów samotnej matki, a także pomoc zagrożonym likwidacją zakładom szewskim). Martyna Zastawna - założycielka WoshWosh jest laureatką 7. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Główną misją firmy jest upowszechnianie idei Zero Waste – zadbaj zamiast wyrzucać. Od czerwca tego roku WoshWosh rozszerza swoją misję na cały kraj poprzez współpracę z pralniami. Tworząc sieć pick up pointów, czyli miejsc, w których można zostawiać obuwie, które następnie trafi do głównej pracowni WoshWosh.

W ciągu zaledwie miesiąca ​WoshWosh​ otworzyło aż 10 nowych lokalizacji – 7 w Warszawie, jedną w Nadarzynie, jedną w Stargardzie (niedaleko Szczecina) – we współpracy z Pralnią Lemon Fresh, Naszą Pralnią oraz Ale Pralnią, a także jeden punkt w Swarzędzu (niedaleko Poznania), we współpracy z najstarszą pralnia w Polsce – Pralnią Kierzkowski. Możecie oddać tam buty, które następnie trafią do pracowni WoshWosh i po wykonaniu usługi zostaną odesłane do odpowiedniej lokalizacji. Bez dodatkowych opłat, w tej samej cenie.

To dopiero początek rozwoju sieci WoshWosh. Firma ma w planach kolejne lokalizacje, o czym
będzie informowała, jeszcze w tym miesiącu, na swoim FB oraz stronie www. WoshWosh aktywnieposzukuje nowych partnerów (pralni i punktów usługowych), w których mogłaby otworzyć kolejną lokalizację.

Nowe lokalizacje WoshWosh znajdziecie w:

WARSZAWA WESOŁA
Trakt Brzeski 50A (Ale Pralnia)

WARSZAWA URSYNÓW
Al. KEN 36 l.6 (Nasza Pralnia)

WARSZAWA MOKOTÓW
Ul. Puławska 118 (Nasza Pralnia)

SWARZĘDZ
Ul. Rynek 25 (Pralnia Kierzkowski)

WARSZAWA WILANÓW
Al. Rzeczypospolitej 10/U30 (Lemon Fresh)

NADARZYN
Ul. Mszczonowska 19 (Lemon Fresh)

WARSZAWA SŁUŻEW
Ul. Obrzeżna 1b (Lemon Fresh)

WARSZAWA POWSIN
Ul. Przyczółkowska 219 (Lemon Fresh)

STARGARD
Ul. Piłsudskiego 103/u1 (Lemon Fresh)

WARSZAWA ZAWADY
Ul. Vogla 62 (Lemon Fresh)

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF