...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Xiaomi Marką Roku 2018

Xiaomi zwyciężyło w kategorii Marka Roku 2018 w plebiscycie Tech Awards 2018. Wyboru dokonali internauci. W plebiscycie oddano w sumie ponad 364 tys. głosów. Rozdanie nagród odbyło się 12 grudnia br. w centrum konferencyjnym Ms Mermaid.

Xiaomi na polskim rynku działa dopiero od kilku lat. Nagroda Marka Roku 2018 pokazuje, że w tak krótkim czasie firma podbiła serca fanów. To właśnie im chciałbym podziękować w pierwszej kolejności. Dziękuję również całemu zespołowi Xiaomi, który przyczynił się do tego sukcesu. Jestem wdzięczny za zaufanie naszym partnerom biznesowym. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że ta nagroda mobilizuje nas do jeszcze większej pracy w przyszłym roku – powiedział Tony Chen, Xiaomi General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Nagrody Tech Awards zostały rozdane już po raz czwarty. Tegoroczna edycja składała się z dwóch etapów. W pierwszym produkty wytypowane zostały przez redakcje Komputer Świata, PCLabu i Verdyktu z segmentu technologicznego Ringier Axel Springer Polska. W drugim odbyło się głosowanie internautów. W tegorocznej edycji oddano 364 tysiące głosów na 144 produkty w 12 różnych kategoriach tematycznych: Laptopy i tablety; Smartfony; Usługi i aplikacje; TV i audio; AGD; Sprzęt dla graczy; Gry; Komponenty; Technologie w motoryzacji; Gadżety; Marka roku oraz Foto i wideo.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF