...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Z Multikino Media reklama na wielkim ekranie w zasięgu każdej firmy!

Multikino Media wychodzi naprzeciw potrzeb firm z lokalnych rynków oferując nie tylko kampanię na wielkim ekranie, ale również przygotowanie spotu. Teraz każda mała i średnia firma będzie mogła reklamować się w kinach sieci Multikino i Cinema3D docierając z przekazem do jeszcze szerszej grupy odbiorców.

Multikino Media stworzyło ofertę dla małych i średnich firm, dzięki której nie muszą się już martwić przygotowaniem spotu. Teraz w stworzeniu reklamy kinowej od A do Z i jej emisji na wielkim ekranie nawet przez cztery tygodnie pomoże broker reklamy kinowej.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kontakt z klientami z lokalnych rynków pokazało nam, że małe i średnie firmy chcą zaprezentować swoją ofertę widzom kinowym. Wiedzą, że reklama w kinie jest skuteczna, ponieważ uczestnicy seansu skupiają swoją uwagę w 100% na wyświetlanych materiałach. Tym, co stało na przeszkodzie był często brak spotu. Właśnie dlatego wychodzimy z propozycją, która pozwoli kolejnym firmom zaistnieć na wielkim ekranie.

Bogusia Sławińska, Kierownik Działu Sprzedaży Korporacyjnej

Oferta Multikino Media składa się z czterech pakietów. Cena poszczególnych pakietów dotyczy produkcji spotu i emisji w bloku specjalnym przez cztery tygodnie w jednym kinie. Jest to lokalna oferta dedykowana maksymalnie pięciu kinom, a każde kolejne jest wyceniane indywidualnie. Licencja zrealizowanego spotu jest ważna rok z możliwością jej wydłużenia.


źródło: Multikino

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF