...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zainwestuj w świat bez odpadów!

Grafika Dekoeko

Trwa kampania crowdfundingowa Deko Eko na platformie Danube Angels. Agata Frankiewicz, CEO i Founer Deko Eko jest Laureatką 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie!

Duże fundusze na rozwój

Trwa kampania crowdfundingowa Deko Eko na platformie Danube Angels.

Pozyskanie funduszy na dalszy rozwój cyrkularnego marketplace to cel kampanii crowdfundingowej Deko Eko, którą w połowie stycznia 2021 uruchomiliśmy we współpracy z platformą Danube Angels, mającą swoją siedzibę w Wiedniu. Do dziś udało nam się pozyskać już ponad 100 tys. Euro.

Dzięki współpracy z naszym B2B marketplace, firmy z całej Europy będą w stanie z łatwością nadawać drugie życie swoim odpadom, współpracując z największą siecią upcyklingowych twórców w 100% online! Tylko w przeciągu ostatniego roku do naszej platformy dołączyło ponad 280 upcyklingowych designerów z 16 różnych krajów europejskich. Przeprowadziliśmy także pierwsze pilotażowe projekty z globalnymi markami jak Ergo Hestia czy Nationale Nederlanden.

Kampania oparta jest o mechanizm crowdfundingu (inwestowania społecznościowego), gdzie każdy może dołożyć swoja “cegiełkę” – minimalny próg inwestycji w tej kampanii to 1000 Euro.

Dołączając do grona inwestorów platformy Deko Eko nie tylko wspierasz ideę gospodarki cyrkularnej, ale przede wszystkim zyskujesz realny wpływ na kierunek rozwoju Deko Eko.

Wejdź na dedykowaną stronę kampanii i poznaj szczegóły inwestycji: https://www.danubeangels.com/en/dekoeko/

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o potencjale inwestycyjnym Deko Eko zapraszamy na spotkanie online, podczas którego opowiemy więcej o kampanii crowdfundingowej, a także o naszych planach rozwoju. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 lutego o godz. 17.

Bezpłatna rejestracja: http://bit.ly/3pVzIjo


Źródło: Deko Eko

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF