...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Znów spotykamy się bez ograniczeń – czy wrócimy do dawnego social life?

Pandemia spowodowała, że nasze życie społeczne i nawyki uległy znaczącym zmianom. Więcej gotujemy we własnej kuchni i bardziej dbamy o zdrowie - zadomowiliśmy się, przez co myśl o wyjściu ”na miasto” przychodzi nam nieco trudniej niż wcześniej. Jednak zmienia się to wraz z nastaniem wiosny. Potrzeba spotkania się ze znajomymi, zażycia kultury i bycia pośród innych ludzi sprawia, że z radością opuszczany nasze cztery ściany.

Chętnie szukamy nowych miejsc, w których jeszcze nie byliśmy, a które mogą wiele zaoferować. Warszawa pełna jest obiektów posiadających duszę, w których odwiedzający mogą jednocześnie obcować z historią i przyjemnie spędzić czas. Piwnice przekształcone na bary, dawne fabryki wypełnione restauracjami, hale o ciekawej architekturze i wystroju, w których znajdują się sklepiki. Surowe mury, czerwone cegły, elementy dawnego wyposażenia zrewitalizowane i przeplecione nowoczesną aranżacją są tym, co kusi i przyciąga.

 

Na mapie Warszawy takich miejsc nie brakuje i ciągle powstają nowe. Wśród nich jest Fabryka Norblina, w której znajduje się Food Town – wyjątkowy koncept, który niczym barwny kolaż łączy branżę gastronomiczną ze światem muzyki i sztuki. W tym food hallowym miasteczku można nie tylko przenieść się w najpyszniejsze kulinarne zakątki świata, czy spróbować autorskich drinków. Food Town to również kultura, wnętrza codziennie wypełnia muzyka, sety DJ-skie lub występy live. Częścią konceptu jest też przestrzeń eventowa idealna do zorganizowania w niej konferencji, koncertu, spotkania firmowego, czy wydarzenia branżowego.

W Fabryce Norblina działa też kompleks kinowy Kinogram, który połączony jest z siedzibą Gildii Reżyserów Polskich, dlatego to najlepsze miejsce by spotkać nie tylko wybitnych filmowców, ale i gwiazdy kina. Znajdują się tu też BioBazar, muzeum, czy multimedialna galeria. Prawdziwe all in one!

Food Town to przestrzeń gastronomiczna w zrewitalizowanej Fabryce Norblina, obejmująca pięć zabytkowych hal fabrycznych.

Food Town