...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Anita Tomasik dołączyła do zespołu Działu Komunikacji i Social Mediów Grupy Eurozet

Objęła stanowisko Brand Managera Radia ZET. Będzie odpowiedzialna m.in. za współtworzenie kampanii reklamowych dla stacji, nadzór nad realizacją projektów marketingowych, a także współpracę z agencjami reklamowymi i domami mediowymi.

Anita z branżą komunikacji marketingowej jest związana od 2011 roku. W latach 2012-2014 pracowała w TVN Media, a w 2014-2016 w Biurze Reklamy Telewizji Polskiej. W każdej ze stacji była odpowiedzialna za realizację projektów niestandardowych oraz komercjalizację ofert programowych stacji. Ostatnie 5 lat pracowała w agencji marketingowej Mediasplit na stanowisku project managera, realizując szereg kampanii mediowych i reklamowych. Była także producentem wydarzeń komercyjnych oraz branżowych m.in.: Zjazdu Rynku Reklamy czy Regat Reklamy.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF