Atrakcyjne ceny używanych ubrań w sklepach 4F

4F Change

Polska firma OTCF S.A., będąca właścicielem marki 4F, we współpracy ze startup-em Ubrania do Oddania promuje zrównoważony rozwój. Ubrania z drugiej ręki trafią do specjalnego działu w sklepach stacjonarnych.

W strefach Wear Fair znajdujących się w sklepach stacjonarnych oddać będzie można niechciane ubrania. Trafią one wtedy do drugiego obiegu, a klienci dostaną możliwość kupienia ich w atrakcyjnej cenie. Dostępne będą również ubrania z ekologicznych materiałów. Z tych okazji skorzystać możemy także za pośrednictwem strony internetowej sklepu.

Projekt Wear_Fair zorganizowany został we współpracy ze startup-em Ubrania do Oddania. Firma łączy zbiórki odzieży używanej ze wsparciem finansowym celów charytatywnych.

4F podjął się ekologicznych projektów już wcześniej. W 2021 prowadzili webinary Change Week. Eksperci podejmowali w nich tematy zrównoważonego rozwoju. Dodatkowo w lutym planują wprowadzić pierwszy w Polsce ubraniomat. Ułatwi on oddanie naszej niechcianej odzieży, ważąc ją i przekazując nam informacje o rabatach na ubrania ze strefy Wear Fair oraz ile pieniędzy trafi do fundacji 4F.

Adam Daniluk