...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Awanse i strategiczne zmiany w modelu zarządzania Papaya Films

  Z początkiem lipca br. Justyna Górniak, dotychczas Chief People & Sustainability Officer, obejmuje stanowisko Chief Growth Officer, przejmując odpowiedzialność za rozwój lokalnego biznesu produkcyjnego, a także wzmocnienie praktyk i narzędzi we współpracy z klientami.  Będzie również odpowiadać za jakość świadczonych usług, rozwój kompetencji zespołu i wdrażanie strategii ESG firmy. Justyna Górniak jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa […]

 

Z początkiem lipca br. Justyna Górniak, dotychczas Chief People & Sustainability Officer, obejmuje stanowisko Chief Growth Officer, przejmując odpowiedzialność za rozwój lokalnego biznesu produkcyjnego, a także wzmocnienie praktyk i narzędzi we współpracy z klientami.  Będzie również odpowiadać za jakość świadczonych usług, rozwój kompetencji zespołu i wdrażanie strategii ESG firmy. Justyna Górniak jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Przez ostatnie 18 lat odpowiadała za wsparcie biznesu w zakresie zasobów ludzkich m.in. w Danone, Carlsberg czy Disney. Z Papaya Films związana od 2020 roku.

Kolejny awans w strukturze zarządczej Papaya Films to objęcie przez Jana Mukułowskiego, dotychczas Chief of Legal Departament, funkcji Chief Operating Officer. W zakresie jego odpowiedzialności, poza kwestiami prawnymi i formalnymi, będzie także nadzór bieżącej, operacyjnej działalności firmy. Jan Mukułowski, ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz University of Reading, doświadczenie zdobywał w kancelariach Hogan Lovells oraz Allen&Overy. Z Papaya Films związany od roku 2016.

Rola Kacpra Sawickiego, założyciela oraz CEO, pozostaje bez zmian. Odpowiada on za wyznaczanie dalszych strategicznych kierunków rozwoju firmy, w tym obszar produkcji oryginalnych Papaya Originals, a także za opiekę nad inicjatywami niestandardowymi Papaya Films. Dodatkowo jest zaangażowany we wspieranie pracy początkujących twórców filmowych, poprzez program Papaya New Directors.

Bez zmian w zakresie zarządczym pozostają obszary produkcji międzynarodowych, którymi kieruje Iwona Mnich, Executive Producer International.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF