...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bizroast #2 już dziś

Dziś w Warszawie odbędzie się druga edycja Bizroast. Jest to otwarte spotkanie wraz z transmisją online organizowane przez Crowdway we współpracy z  wieloma partnerami między innymi: Venture cafe, Akademia Leona Koźmińskiego, reaktor X i inni.

W trakcie eventu się będą 3 spółki z branży ‘Next generation food & drinks’ Nielone.pl, poley.me oraz Rebread. Każda z nich będzie przestawiała swoją wizję oraz działanie przed jury i widzami na żywo.  Następnie będą oni zadawać pytania i ewentualnie krytykować wybrane rozwiązania.

Całość wydarzenia można podsumować jako polską wariację „Dragons den” okraszonym humorem rodem z roastów. A faworyt publiczności oraz ekspertów będzie miał okazję zebrać dodatkowe fundusze na rozwój w platformie organizatora crowdway.pl. 

Aby wziąć udział wystarczy dołączyć do wydarzenia online (https://www.facebook.com/events/295166475511836) lub przyjść na miejsce Venture Café Warsaw na chmielnej od godziny 17:00 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF