...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Brand Manager – kurs online ze specjalistą czołowej firmy Spotify

Platforma edukacyjna Laba uruchamia kurs Brand Manager, który będzie prowadzony przez Gerry'ego Randolpha – Global Marketing Lead w Spotify. Szkolenie daje dostęp do praktycznej wiedzy jednego z najlepszych specjalistów na międzynarodowym rynku.

Cyfryzacja, która z każdym dniem coraz bardziej angażuje się w nasze życie, przyspieszyła rozwój rynku edukacji online na całym świecie. Dzięki elastyczności, dostępności i przystępnej cenie, zajęcia dają ogromne korzyści użytkownikom. Laba – nowoczesna platforma edukacyjna – oferuje wiele ścieżek szkoleniowych na różnym poziomie zaawansowania z zakresu zarządzania, marketingu, finansów, IT i HR. Zespół wykładowców składa się z najlepszych krajowych i międzynarodowych ekspertów.

Nowy kurs Brand Manager, prowadzony przez Gerry’ego Randolpha – Global Marketing Lead w Spotify, zakłada naukę technik stosowanych przez największe brandy na świecie. Dzięki szkoleniu uczestnicy zdobędą umiejętności planowania i mierzenia skutecznych kampanii.

Anna Piskorz, Country Manager w Labie

Ekspert posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami odpowiedzialnymi za globalne marki takie jak PepsiCo, Oakley i ASOS, poprowadzi szkolenia online na żywo w języku angielskim.

Umiejętne zarządzanie marką Spotify potwierdzają ostatnie badania. raport MIDIA Research na temat najpopularniejszych serwisów streamujących muzykę, wskazał, że to właśnie Spotify jest liderem na światowym rynku – z jego usług korzysta 31% użytkowników.

Szkolenie zapewnia interaktywne lekcje na żywo zgodnie z ustalonym programem nauczania. Podczas kursu prowadzonego przez najwyższej klasy eksperta czołowej amerykańskiej firmy, studenci mogą oglądać zajęcia, odrabiać prace domowe, a ponadto komunikować się z wykładowcą i śledzić swoje postępy w nauce.


źródło: Laba

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF