...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Circle K oficjalnym partnerem meczu charytatywnego „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”

Circle K jako oficjalny partner wspiera mecz charytatywny „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”. Wydarzenie odbędzie się już 23 lipca w TAURON Arenie Kraków i wezmą w nim udział najlepsi polscy i ukraińscy tenisiści. Zagrają, by wesprzeć najmłodszych mieszkańców Ukrainy.

Iga Świątek wraz z najlepszymi tenisistami z Polski i Ukrainy – Agnieszką Radwańską, Serhijem Stachowskim i Martynem Pawelskim, w sobotę 23 lipca zagrają charytatywny mecz pokazowy. Wydarzenie w TAURON Arenie Kraków będzie mogło zobaczyć łącznie 15 000 kibiców, wspierając równocześnie szczytny cel. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany trzem organizacjom – na rzecz oficjalnego funduszu pomocowego Ukrainy United 24, które niesie pomoc medyczną dzieciom za naszą wschodnią granicą, UNICEF Polska, który wspiera najmłodszych Ukraińców, przebywających obecnie w Polsce oraz fundacji Eliny Svitoliny, bezpośrednio pomagającej ukraińskim tenisistom i ich rodzinom, którzy uciekają przed wojną. Inicjatorką i pomysłodawczynią projektu jest sama Iga Świątek.

Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak szczytny cel oraz inicjatywę Igi Świątek. Od początku wybuchu wojny jesteśmy myślami z obywatelami Ukrainy i jako Circle K Polska aktywnie angażujemy się w pomoc na rzecz uchodźców. Wspieramy ich poprzez własne inicjatywy oraz dołączając do ogólnopolskich akcji, takich jak charytatywny mecz „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”. To ważne, żeby nie zapominać o tym, że nasi bliscy sąsiedzi są nadal w potrzebie, szczególnie ci najmłodsi, do których trafi finansowe wsparcie po tej akcji. Ponadto w Circle K cenimy sobie zdrowy, aktywny tryb życia, więc tym bardziej cieszy nas to, że poprzez tak wyjątkową dyscyplinę sportową, jaką jest tenis ziemny, możemy nieść pomoc!

Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska

Przez ostatnie lata Circle K podejmowało istotne społecznie inicjatywy i wspierało szereg organizacji pozarządowych, w tym Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy czy Polski Czerwony Krzyż. W ostatnich miesiącach firma wielokrotnie inicjowała działania pomocowe na rzecz uchodźców z Ukrainy. Do tej pory Circle K nawiązało współpracę z PCK, przekazując m.in. paliwo dla ratowników medycznych na potrzeby pomocy humanitarnej na granicy, dołączyło do akcji firmy PANEK CarSharing, umożliwiając bezpłatne tankowanie na swoich stacjach, ale też zaoferowało darmowe posiłki wraz z napojami i bezpłatnymi starterami od sieci Plus dla uchodźców na wybranych stacjach w pasie przygranicznym.

Bilety na wydarzenie są wciąż dostępne w sprzedaży i można je zamówić za pośrednictwem strony www.igaswiatek.pl.


źródło: Circle K

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF