...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

CLEAR CHANNEL OUTDOOR HOLDINGS, Inc. zaczyna działalność jako niezależna firma po rozłączeniu z iHeartMedia

1 maja 2019 r. Clear Channel Outdoor Holdings (CCOH) rozpoczyna działalność jako nowa, niezależna firma. Zakończył się proces prawnej separacji i rozdzielenia z iHeartMedia.

Clear Channel Outdoor Holdings jest spółką obrotu publicznego, notowaną na nowojorskiej giełdzie (NYSE: CCO).

Na czele nowego Zarządu CCOH stanął Worldwide CEO, William Eccleshare. W skład CCOH wchodzą Clear Channel International (CCI) i Clear Channel Outdoor Americas. CCOH będzie w pełni odpowiedzialna operacyjnie za oba przedsiębiorstwa, które pozostaną oddzielnymi dywizjami.

Clear Channel Poland jest oddziałem Clear Channel International.

To wspaniały nowy rozdział w historii Clear Channel – daje firmie stabilność i mandat do dalszego inwestowania w transformację OOH. Powołanie nowego zarządu CCOH, oddzielenie od iHeartMedia i pozyskanie wielu nowych udziałowców oznacza, że ​​CCOH stał się niezależnym liderem na globalnym rynku OOH.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF