CLEAR CHANNEL OUTDOOR HOLDINGS, Inc. zaczyna działalność jako niezależna firma po rozłączeniu z iHeartMedia


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213
59

1 maja 2019 r. Clear Channel Outdoor Holdings (CCOH) rozpoczyna działalność jako nowa, niezależna firma. Zakończył się proces prawnej separacji i rozdzielenia z iHeartMedia.

Clear Channel Outdoor Holdings jest spółką obrotu publicznego, notowaną na nowojorskiej giełdzie (NYSE: CCO).

Na czele nowego Zarządu CCOH stanął Worldwide CEO, William Eccleshare. W skład CCOH wchodzą Clear Channel International (CCI) i Clear Channel Outdoor Americas. CCOH będzie w pełni odpowiedzialna operacyjnie za oba przedsiębiorstwa, które pozostaną oddzielnymi dywizjami.

Clear Channel Poland jest oddziałem Clear Channel International.

To wspaniały nowy rozdział w historii Clear Channel – daje firmie stabilność i mandat do dalszego inwestowania w transformację OOH. Powołanie nowego zarządu CCOH, oddzielenie od iHeartMedia i pozyskanie wielu nowych udziałowców oznacza, że ​​CCOH stał się niezależnym liderem na globalnym rynku OOH.