...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Czasem szukanie pracy to prawdziwy kosmos. Nowa kampania RocketJobs.pl

RocketJobs.pl – portal pracy przyszłości, ma ambicje prezentować najlepsze na rynku wsparcie w poszukiwaniu pracy. Konsekwencją takiego podejścia jest rozszerzenie profilu działalności o nowe branże, do których poza marketingiem dołącza m.in. sprzedaż, finanse oraz inżynieria, consulting i BI & Data. W ramach rozwoju oferty, przy współpracy z 180heartbeats + JUNG v MATT powstała “Misja:Praca”

Załoga RocketJobs.pl traktuje cele zawodowe osób aplikujących przez portal niczym NASA najwyższej rangi misję kosmiczną. Platforma wysyła użytkowników w przyszłość, dając im dostęp do starannie dopasowanych ogłoszeń najbardziej przyszłościowych zawodów. W oparciu o takie podejście 180heartbeats + JUNG v MATT przygotowało kampanię sci-fiction – “Misja:Praca”, inaugurującą poszerzające się usługi RocketJobs.pl.

“Czasem szukanie pracy to prawdziwy kosmos. Dlatego w nowej kreacji dla RocketJobs.pl skompletowaliśmy zgraną załogę specjalistów i posłaliśmy tam, gdzie Ziemię można okrążyć w ciągu 90 minut – na orbitę. Tam czekają ich wyzwania, których nie powstydziłby się sam Gene Roddenberry. Czy kapitana naszej Okołoziemskiej Stacji Orbitalnej łączy coś więcej z kapitanem Jamesem T. Kirkiem, niż tylko drugie imię o innej pisowni, widzowie muszą oceniać sami” –

komentuje prace nad kreacją Michał Sęk, Executive Creative Director & Partner w 180heartbeats + JUNG v MATT.

“Kampania Misja: Praca jest swego rodzaju metaforą. Wiemy, że czasami krok w przyszłość bywa kosmicznie trudny. Naszą misją jest ułatwienie tego procesu każdemu użytkownikowi portalu poprzez idealne dopasowanie ofert pracy do jego pasji i umiejętności” – mówi Artur Leśniak, Marketing Manager RocketJobs.pl. “Naszym celem jest motywowanie użytkowników portalu do stawiania kolejnych, odważnych kroków w rozwoju zawodowym. Chcemy być marką, która pozwala ludziom uwierzyć we własne możliwości i sięgać wyżej” – dodaje.

W ramach kampanii promującej nową ofertę, powstał 156” film oraz krótsze wersje 30″ i 6″, dedykowane poszczególnym, nowo wprowadzonym na RocketJobs.pl kategoriom pracy umysłowej – finanse, sprzedaż, inżynieria i marketing. Spoty wyreżyserował Arek Nowakowski, a kosmiczną scenografię zaprojektowała i stworzyła Paulina Płachecka. Za produkcję odpowiada Marysia Surzycka z SHOOTME Visual Artists

Filmy można zobaczyć na YouTube i w mediach społecznościowych RocketJobs.pl oraz serwisach VOD. Za koncept kreatywny odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v MATT, planowaniem i zakupem mediów zajął się wewnętrzny zespół RocketJobs.pl oraz agencja mediowa MediaHub.

Kampania wystartowała 11 maja. RocketJobs.pl jest partnerem programu Dream Employer.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF